Akce

ZIMNÍ AKCE

AKCE na ÚNOR ve Studiu Bodyform cosmetics

SEN O PERFEKTNÍ PLETI SE VÁM NYNÍ MŮŽE SPLNIT, AŤ UŽ VÁS TRÁPÍ JAKÝKOLIV KOSMETICKÝ PROBLÉM! 

Laserové ošetření je v zimním období špičková, inovativní a přesně cílící profesionální péče, která zaručuje výrazně viditelné výsledky. Pleť posílíme, zpevníme a připravíme na jaro a léto. Pokud využijete celý blok ošetření, 5ti návštěv po 7 až 10 dnech, efekt omlazení vydrží rok.

ZNATELNĚ REDUKUJE:

          a  další nedokonalosti 

 

AKTIVNÍ LÁTKY při ošetření : dle typu pleti

Kyselina hyaluronová , vitamín C, křemík

 V ceně balíčku ošetření dostanete krém na domácí péči plus

2 tinktury na posílení buněk        

Krém obsahuje:

Sléz na hydrataci, zpevnění a rozjasnění pleti

Rosolovka pleť omlazuje, zpevňuje a zlepšuje elasticitu pleti

Jojoba celkově vyživuje pleť

Makadamia hydratuje, vyživuje a pečuje o pleť

Měsíček-podporuje hojivé procesy v pleti

 Akční cena za balíček je 6980Kč

 Ušetříte 3000Kč

Domluvte si svůj termín ošetření - pečující program na míru a aktuálním potřebám vaší pleti.

SPLŇTE SI SVŮJ SEN O DOKONALÉ PLETI


 

 Ženám nabízíme v těchto mrazivých dnech:


⦁    Hýčkající (aroma) masáž teplým olejem bez intimních partií. K příjemnému prohřátí celého těla a uvolnění mysli (60 minut)

Jde o uklidňující relaxační masáž, kde je kladen větší důraz na příjemnou atmosféru, která panuje v našem studiu. Příjemná uvolňující atmosféra tvořená relaxační hudbou, umocněná tlumeným světlem a podpořená orientálními vůněmi.
V průběhu masáže dochází k použití velice jemných tahů, při kterých je docíleno nejen dokonalého promasírování celého těla, ale zároveň k pronikání vonného oleje do organismu. Při provádění masáže se zaměřujeme nejen na Vaše tělo, ale hlavně na duševní relaxaci.
Uvolnění  stresového napětí podvědomě vede ke snížení napětí ve vnitřních orgánech celého těla a tím k mnohem hlubší relaxaci svalstva a prožitku celé masáže. Výsledným efektem masáže je  odpočinek, rychlé nabrání nových sil a celková harmonizace těla a ducha.

zimní akční cena: 660Kč

 

Masáže, které každým rokem využívá více žen. Je to dobře, protože pro ženy je tento typ masáže velmi přínosný jak v rovině duševní, tak tělesné. Přirozenou vlastností většiny žen  je stud, který se při první návštěvě nevyhne řadě klientek. I s tím se dá ale pracovat. Podstatné je podělit se s masérem o všechny své pocity a vnímat službu zcela cílenou jen a jen pro své vlatsní potěšení.
Ideální je, když řeknete chci to vyzkoušet a stydím se. Strašně špatně se odbourává něco, co není vysloveno. Záleží na tom, jak má žena  přijaté své tělo a svou sexualitu. Před masáží si povídáme a popíšeme celý průběh. Nebeská masáž zahrnuje i intimní část, každá klientka si může nastavit svou hranici, kam až  je jí masáž příjemná.
Ke každé klientce máme vstřícný a osobní přístup na nejvyšší úrovni. Víme, že každá žena je originál a na její individualitu pečlivě dbáme. Pokud máte nějaké otázky, zeptejte se, nějaké přání, sdělte je masérovi, je tu jen pro vás.
Pro každou ženu vytváříme dokonalé harmonické prostředí, aby se cítila velmi příjemně a prožila si svoji hluboce uvolňující, relaxační masáž naplno. Kdy dokonale procítí své tělo a celou svoji ženskost.
Kombinace teplého, přírodního kokosového oleje, intimního prostředí a jemných doteků, umí umocnit váš prožitek na maximum.

zimní akční cena: 990Kč

 

studiobodyform@seznam.cz