Kmenové buňky

LÉČBA  BUDOUCNOSTI JE JIŽ TADY

 

Vážení přátelé,

Přijměte tímto pozvání na přednášku, která bude opravdu velice, velice zajímavá. Společně s paní Poláčkovou z Poradny přírodní medicíny ve Frýdku-Místku pro vás máme přichystány informace o terapii a samoléčbě i těch nejtěžších nemocí pomocí živých kmenových buněk.  Všude se o tom mluví v lékařských kruzích, ale pro lidi mají doktoři zatím jenom injekce na dorůstání chrupavek. My už máme, respektive jsme schopni zajistit jako první v Evropě prostředek s živými kmenovými buňkami, pomocí něhož se opraví jakýkoliv vnitřní orgán bez operace. Používáme jej zejména u velmi těžkých poškození vnitřních orgánů včetně srdce, nervového systému a mozku. Např. po těžkých autonehodách, popáleninách, u takových nemocí jako jsou rakoviny - i v pokročilém stadiu, roztroušené sklerózy, u nemocí, jako je Parkinson, Alzheimer, těžké otravy krve, leukemie, stavy po infarktu a mrtvici, těžké cukrovky, jakékoliv kloubní potíže včetně artróz III. a IV. stupně, selhávání ledvin, rozpad jater, padání vlasů, nemoci očí, neplodnosti, atd.  Prostředek je zcela bezpečný, stojí za ním dvacetiletý výzkum na klinice v zahraničí, má certifikace a ke dnešku  je tam zdokumentováno  přes  3,5 mil lidí vyléčených lidí  z  u nás "neléčitelných"nemocí. Lze jej použít i preventivně u lidí, kteří si chtějí omladit vnitřní orgány , prodloužit život, vypadat mladě, zvládat vysokou zátěž, nebo rychle zregenerovat po dlouhodobé sportovní zátěži. Také u těhotných žen a dětí, zejména u těch nedonošených na dorůstání vnitřních orgánů Zachraňuje to lidské životy a navíc celkové omlazení organismu je na lidech výrazně vidět . Jsou to ty nové technologie, které mají být odhaleny lidstvu, které byly tak dlouho tajeny.

 Těším se na setkání a prosím nahlásit účast dopředu, emailem nebo telefonicky. Počet míst je omezen.  Dávám několik termínů pro výběr.

Pozvánku můžete přeposlat známým. Přednáška  je zdarma  a  bude prostor i na dotazy.

Přednáška proběhne  dne:   5.12.  v 18 hodin  na adrese:   Studio Bodyform, Na Bělidle 42, Anděl

Jsme první v Evropě, kdo dokáže tuto unikátní formu terapie a regenerace vnitřních orgánů zajistit. Tato léčba v budoucnu nahradí víc jak 80%  dosavadních  postupů klasické medicínské léčby, ale i většinu zdlouhavých  postupů přírodní medicíny. Nebude třeba většiny operací a transplantací.  Kmenové buňky nám otevírají  zcela nové možnosti v regeneraci celého organismu.           

Těší se na Vás Jana Jansová