605 211 252 / 731 562 631

Reference Bodyform Relax

Poděkování a doporučení

Nemělo to chybu, emoční turbulence těla i duše, takový relax zasluhuje jedničku s hvězdičkou. Příchod lehce v rozpacích, co vlastně je ta nebeská masáž, následuje pohoda, úsměv, jemné doteky nabité napětím, odevzdání, erupce i uvolnění. Co dodat, tohle žádné vitamíny nenahradí, cítím se jako pírko a pluji v oblacích.
Irena Borská


Prožitek, který vás dostane do jiné dimenze? Tak to je Nebeská masáž, je výhradně pro ženy, skutečně, teď už vím, co mi dlouhá léta chybělo k dokonalosti. Vůbec nechápu, proč bychom si tohle, my holky, neměly dopřávat. Týden v lázních nedá to co tady kousek dne. Masér je profík, solidní, velmi zkušený, vnímala jsem ho jen jako průvodce vlastním prožitkem.  Přítmí svíček, hudba a hlavně ten horký kokosový olej učiní z doteku doslova to nebe.
Už jsem se objednala na příště :)
Adriana


Kamarádka mi stále vykresluje, jak je život pestrý, jen já pořád nic. Pak jsme dostali doporučení na masáž co prý je nebeská, úspěšnost 99%…  už jsem se viděla, jak rozšířím řady jednoho procenta.
Tak snadno, volně, přirozeně a přitom vrcholně, jsem happy, jsem devadesátdevítka a nic mi nechybí.
Můj partner je hodný, dobrák od kosti, ale na tohle prostě není.
Jitule


Zvědavost vás dostane.
Stále jsem si říkala, jak se dá během jedné masáže uvolnit a dosáhnout vesmíru…  Prostředí svíček, relaxační hudby, vůně kokosového oleje by mohla být fajn kombinace. A šikovný masér, no jasně :-)
Opravdu, prostředí, které dokáže tolik uvolnit ještě umocní horkost oleje doslova se rozlévající celým tělem.
Zvědavost je ovšem ta nejmocnější čarodějka, sama posouvá hranice masáže do nebeské výše.
Tohle si prostě potřebuji občas dopřát, lepší životabudič snad ani být nemůže.

Lenka