NOVINKA: Nebeská relaxační masáž

Masáže, které každým rokem využívá více žen. Je to dobře, protože pro ženy je tento typ masáže velmi přínosný jak v rovině duševní, tak tělesné. Přirozenou vlastností většiny žen  je stud, který se při první návštěvě nevyhne řadě klientek. I s tím se dá ale pracovat. Podstatné je podělit se s masérem o všechny své pocity a vnímat službu zcela cílenou jen a jen pro své vlatsní potěšení.
Ideální je, když řeknete chci to vyzkoušet a stydím se. Strašně špatně se odbourává něco, co není vysloveno. Záleží na tom, jak má žena  přijaté své tělo a svou sexualitu. Před masáží si povídáme a popíšeme celý průběh. Nebeská masáž zahrnuje i intimní část, každá klientka si může nastavit svou hranici, kam až  je jí masáž příjemná.
Ke každé klientce máme vstřícný a osobní přístup na nejvyšší úrovni. Víme, že každá žena je originál a na její individualitu pečlivě dbáme. Pokud máte nějaké otázky, zeptejte se, nějaké přání, sdělte je masérovi, je tu jen pro vás.
Pro každou ženu vytváříme dokonalé harmonické prostředí, aby se cítila velmi příjemně a prožila si svoji hluboce uvolňující, relaxační masáž naplno. Kdy dokonale procítí své tělo a celou svoji ženskost.
Kombinace teplého, přírodního kokosového oleje, intimního prostředí a jemných doteků, umí umocnit váš prožitek na maximum.

 

Pro velký zájem doplňujeme informace oblíbenou formou dotazů/odpovědí
•    Co je při masáži k dispozici?
Horký kokosový olej té nejvyšší BIO kvality, lávové kameny, intimní atmosféra svitu svíček, relaxační hudba a výjimečně nadané ruce maséra s nadstandardní schopností vnímat Vaše individuální potřeby
•    Je 90 minut limitující čas?
Nikoli, tento čas je orientační, každá masáž reflektuje Vaše osobní rozpoložení
•    Není to „tantra“ masáž?
Nikoli, žádná tantranuda se u nás nekoná, Nebeská masáž kombinuje prvky klidné relaxace, probuzení energie a slastného uvolnění
•    Je tato masáž intimní?
Každá masáž je svým způsobem intimní. Masér postupuje velmi citlivě a pomalu, rozpozná Vaše pocity i potřeby. V jakémkoli okamžiku masáže můžete změnit její průběh, Vaše přání budou vždy respektována
•    Je šťastným koncem myšlen orgasmus?
Ano, intimní masáž má mít logicky i své vyvrcholení. Bohužel, nemalé procento žen nemá moc příležitostí ani času řešit tuhle oblast svého života. Nebeské olejová masáž je perfektní kompromis, jak vyřešit dilema plnohodnotného života bez nutnosti komunikace s partnerem, který nemá zájem či vlohy. Stejně tak je vhodná i pro ženy aktuálně bez partnera, pro zdravý život je orgasmus nutný, ovšem hledání partnera může někdy až nezdravě zničující, masáž je studnicí Vašeho zdraví
•    Odkud se tato masáž u nás vzala?
Tato masáž k nám přichází z oblasti vrcholového sportu. Zde poprvé trenéři a maséři zaznamenali přímou úměru mezi výkonem a „sportovním uvolnění“ jak se metoda původně přezdívala. Pro každou ženu je nejlepší přípravou na mimořádný výkon právě tato forma uvolnění. A nemusí se jednat jen o sportovní výkon, ale například o náročné jednání, životní krok či rozhodnutí, cesta…
    Má masér zkušenosti z této oblasti?
Ano, má, je jedním z autorů celé koncepce
•    A není možné stejného výsledku dosáhnout s partnerem?
Pokud máte to štěstí, tak ano, minimálně můžete porovnat, zdali dostáváte od života vše, co potřebujete pro sovu harmonizaci
•    Můžete stručně popsat průběh masáže?
Klientka přichází po předchozí sprše v osušce, vybavena gumičkou do vlasů a jednorázovým spodním prádlem. Kokosový olej perfektně hydratuje, Vaše prádlo a vlasy ovšem tuto hydrataci neocení.
Masáž startuje fází relaxační, kdy ležíte na bříšku a masér nanáší horký olej od krku, přes ramena a záda. Nanášení oleje je velmi příjemné a masér jej ihned kombinuje s masáží. Osušku vždy posouvá tak, aby zakrývala části těla, kde masáž aktuálně neprobíhá.
Záda a oblast krku, ruce včetně dlaní a jednotlivých prstů, oblast lopatek, boky a jejich nejbližší okolí. Následují nohy, zadní část stehen, lýtka a nárty i chodila. Masáž chodidel je velmi uvolňující a relaxační.
Po otočení je klientka opět zakryta osuškou a masér pokračuje v nanášení horkého oleje i masáží.
Velkou relaxací je i něžná masáž obličeje a šíje, poté masér přechází přes bříško a boky opět k nohám, stehna a přední část lýtek včetně chodidel.
Po relaxační části masáže přichází postupné probuzení energie a masér se vrací k šíji, aby novou vlnou horkého oleje pozvedl úroveň hladiny energie. Pomalu a pečlivě věnuje své doteky oblasti prsou, kde již přichází ke slovu i vlna vzrušení. Jemnost a intenzita masáže je u každé ženy individuální, můžete nechat vše na masérovi, případně si můžete maséra usměrnit.
Z oblasti prosou se masér střídavě přesouvá přes bříško na boky a pomalu odsouvá osušku i kalhotky. Každý dotek je podpořen kapkami horkého oleje, které doslova umocní smyslnost vzrušení na maximum. Je mnoho míst na těle ženy, kde již samotná kapka horkého oleje působí doslova elektrizujícím pocitem.
Masér postupně odstraní osušku i spodní prádlo a klientka zaujme co nejpohodlnější polohu. Přechod do finální fáze uvolnění je postupný, nové a nové vlny vzrušení, horkého oleje a slastných dotyků stupňují vzrušení klientky až do vrcholné fáze uvolnění. Je důležité si uvědomit, že masáž je vedena jen a jen pro Vás, masér dobře ví, jak důležité je vnímat všechny Vaše pocity, aby Vám mohl poskytnout skutečně nebeský prožitek.
Masér citlivě vyčká odeznění všech vln prožitku, poté klientku zakryje osuškou a vrátí ji do stavu relaxace jemnou masáží obličeje. Pomůže klientce lehce osušit tělo od oleje, pomůže vstát z lůžka. Klientka může využít sprchy, ovšem doporučuje se ponechat olej účinkovat ještě několik hodin. Osušení osuškou by mělo být dostatečné.
•    Dostane se masér během masáže i „dovnitř“
Ne, tuto hranici masér nepřekročí, není potřeba, maximálně po individuální domluvě s klientkou
•    Mohu si být jistá diskrétností?
Na 100%. Známe přesně základní potřeby většiny žen, diskrétnost je naším základním stavebním kamenem úspěchu
•    Nemůže být tato masáž nějak vztahově návyková?
Nemůže, masér dodržuje jasné zásady, klientka si kupuje službu, nikoli vztah. Proto také většina klientek chodí na tuto masáž opakovaně. Odchází plná energie, s čistou hlavou, bez jakýchkoli závazků či pocitu provinění
•    Dá se masér „sbalit“?
Nikoliv, jeho zadání má jasné mantinely. Právě pro zachování výjimečnosti masáže a dobrého jména našeho studia je tato aktivita nemožná
•    Dá se masér objednat domů či na párty?
Ano, dá, termín pouze limutuje včasnost objedávky a dojezdová vzdálenost

 

 

Letáček ke stažení