Kavitace

Kavitace - liposukce ultrazvukem
Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Po této bezbolestné liposukci není nutná žádná rekonvalescence a můžete se normálně zapojit do běžného života bez omezení. Liposukce lze opakovat, záleží na požadovaném úbytku a počtu problémových tělesných parti.
Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!
Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.
PŘED OŠETŘENÍM:
Je doporučována hypokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.
PRŮBĚH OŠETŘENÍ - FÁZE KAVITACE:
Kosmetička označí a přeměří ošetřovanou partii. Následně aplikuje speciální gel a ultrazvukovou hlavicí neustálými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Během ošetření může klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání. Tato fáze trvá 30-40 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.
PO OŠETŘENÍ:
Po ukončení kavitace kosmetička provede 20 minutovou drenáž (presoterapii), která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim s min. 2 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.