Masáže Ultrazvuk

ULTRAZVUK V KOSMETICKÉ PRAXI

Ošetření které se vám skutečně dostane pod kůži.

DOPORUČUJEME pro urychlenou ztrátu celulitidy a k vyrovnání všech nerovností na pokožce.

Přiložením ultrazvukové hlavice na kůži vzniká řada reakcí. Mnění se okolní tlak ve tkáni, dochází k rychlému pohybu částeček hmoty, vzniká tření, jehož následkem vznikne v hlubších vrstvách tkáně teplo.
Ultrazvukové vlnění má v těle dva účinky. Mechanické a teplotní. Mechanické má za následek mikromasáž, která napíná tkáň . Roztahuje cévy, posiluje zásobování buněk . Teplotním třením mezi molekulami dochází k tvorbě tepla. Dohromady tvoří třetí účinek, biochemický. Zlepšují se tak všechny regenerační procesy v kůži, napíná se vazivová tkáň, zlepšuje se prokrvení a celkový vzhled pokožky.
S velkým úspěchem se používá v kosmetice při léčbě celulitidy, hlavně u syndromu jezdeckých kalhot, a celulitidy na pažích.
Ultrazvuková mikromasáž rozbíjí podkožní vlákna, odstředí z tukových buněk tuk a vodu. Zlepšuje tak obraz kůže a to i po liposukci. Urychluje látkovou výměnu v podkoží, zvýšuje metabolismus tuků a podporuje tvorbu nové zdravé tkáně.

Při ošetření obličeje ultrazvukové vlnění velmi úspěšně podporuje vstřebávání účinných látek ultrazvukem,tzv. sonoforeza, urychluje vyhlazení vrásek. Mikromasáž pomáhá regeneraci pleti, odstraňuje akné, mílie, normalizuje se tvorba kožního mazu, zjemňuje vrásky, jizvy, váčky pod očima, obnovuje dehydrovanou a stresovanou pokožku.
Ultrazvuk se dále využívá k tišení bolesti a jiným léčebným procedurám.

Pro zvýraznění efektu, doporučujeme ošetření v kombinaci s podtlakovou masáží a lymfodrenáží.
Po kombinovaném ošetření dojde zároveň ke zpevnění podkoží i pokožky. Lymfatickou drenáží se urychlí odvod zplodin látkové výměny, uvolněného tuku a vody z mezibuněčných prostor.
Ošetření trvá 2 až 10 minut v případě silné celulitidy je třeba každodenní ošetření, aby se mohly buňky od sebe odlepit a redukovat svůj objem.

Kontraindikace: zánět žil, nádory, horečka, revmatismus, při ošetření nezasahujeme křečové žíly,