Zábal z bahna (UCWrap)

S GARANCÍ ZTRÁTY 15TI CENTIMETRŮ, jinak tento zábal neplatíte.

Originální zeštíhlující tělový zábal, okamžitý výsledek, za 2 hodiny ztratíte minimálně 15 centimetrů.
Jsme první v ČR.

Ošetření zahrnuje zabalení klienta do 25 – 30 speciálních obinadel která jsou namočena v bahně bohatého na vzácné minerály z mrtvého moře. Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk. Tím se postava pěkně tvaruje bez rozdílu velikosti a váhy. Bahno se plně vstřebá do kůže, která je po rozbalení nádherně sametově jemná, a hladká. Kůže se čistí a omladí. Také velmi pozitivní součást ošetření je dokonalá detoxikace. Bahno pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží. Zábal je vhodný pro každý typ postavy. Průměr ztracených centimetrů je 20 – 30 při prvním zábalu.

Komu zábal pomůže:
Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá zeštíhlující program s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavu.
Těm kteří chtějí okamžité výsledky( svatba, dovolená…)
Zpevnění kůže po těhotenství, ztrátě hmotnosti
Snížit celulitidu, strie
Mužům s břichem nebo pasem
Příliš zaměstnaným lidem,kteří se rádi udržují v kondici, ale nemají čas na cvičení.
Zmírňuje bolesti kloubů, svalů, posiluje imunitní systém.

Doporučujeme kůru o 3 zábalech, tak můžete dosáhnout maximálního úbytku centimetrů. Ošetřování nemůže být zaměňováno s jiným zábalem, kde dochází pouze k odvodnění. Naopak doporučujeme hodně pít, pro vyloučení škodlivin z těla. Větším pitím často zvýšíte úbytek další centimetrů.

Toto nejspíš zní moc dobře, než aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 25 cm již při prvním zábalu, jsme přesvědčeny, že budete nadšení.
Nic nemůže být jednodušší, než se objednat.

Další informace a objednávky u vyškoleného personálu studia

Zhubněte za 2 hodiny, příjemně a bez bolesti.

Garantujeme Vám, že ztratíte minimálně 15 centimetrů.