IPL Laser

IPL MT PROFESIONÁLNÍ KOSMETICKÝ PŘÍSTROJ

S TERAPEUTICKOU KONCOVKOU "SR" URČENOU PRO FOTOREJUVENACI
• vyhlazení vrásek a jizviček, vypnutí pleti, pro podporu tvorby nových kolagenových a elastinových vláken
• celkové omlazení pleti, zlepšení její kvality a k regeneraci kožních buněk
• odstranění nežádoucích pigmentových skvrn a drobných červených žilek
• podporu léčby akné
S TERAPEUTICKOU KONCOVKOU "HR" URČENOU PRO FOTOEPILACI
• k dlouhodobému až trvalému odstranění nežádoucího ochlupení na celém těle včetně obličejových částí a to jak u žen tak i u mužů
Terapeutický výkon s IPL je velmi šetrný, překvapivě efektivní a přitom naprosto bezpečný. Přístroj dovoluje optimální nastavení parametrů intenzivního světelného pulsu, tudíž nedochází k popálení či jakémukoliv poškození kůže pacienta a v průběhu několika aplikací lze dosáhnout trvalého odstranění kosmetické vady.
Přístroj je certifikovaný CE 1313, číslo certifikace B0703193.
PRINCIP NA KTERÉM PŘÍSTROJ PRACUJE:
Přesně cílený intenzivní záblesk světla – intenzivní proud fotonů proniká kůží, kterou je absorbován, přednostně je absorbován pigmentem kůže (melaninem), dále kolagenem, cibulkami chloupků, oxihemoglobinem, vodou v tkáni a pod.
Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy dojde k selektivnímu přehřátí tkáně a následnému zničení vlasového folikulu, odstranění nežádoucí pigmentace či zatavení kapilár. Následkem pulsu se aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných červených žilek, vypnutí jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky, přičemž se jedná o velmi šetrný, jednoduchý, neinvazivní a přitom překvapivě efektivní . Při odstraňování rozšířených červených žilek je světelná energie pulsu částečně pohlcena právě v rozšířených žilkách např. obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika dnech až týdnech k jejich vstřebání. Přístroj dovoluje optimální nastavení parametrů záblesku, tudíž nedochází k popálení či jakémukoliv poškození kůže. V průběhu několika aplikací lze dosáhnout trvalého odstranění kosmetické vady.
VÝHODY TOHOTO KOMBINOVANÉHO IPL PŘÍSTROJE OPROTI KONKURENČNÍM MODELŮM:
• velmi velká aktivní plocha pulsu 9,2 cm2, ošetřené plochy jedním pulsem
• široké možnosti nastavení jednotlivých parametrů světelného pulsu vždy s ohledem k druhu výkonu, typu a citlivosti pokožky pacienta