MEZOTERAPIE

MEZOTERAPIE- Zbavte se vrásek!
Cílený zákrok pro přirozené omlazení pleti
účinný v oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou
Kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších složek lidské kůže. Hraje základní roli při zachování mladistvého vzhledu. Jakmile se začnou prohlubovat rýhy ve střední části obličeje, kůže povoluje, klesají ústní koutky, obličej opticky stárne. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou, následuje dehydratace, ztráta pružnosti, pokožka je bledá rýhovaná, vrásčitá.

Klinické studie prokázaly, že kyselina hyaluronová aplikovaná mikrovpichy do střední vrstvy kůže pleť dokonale regeneruje, hydratuje, napíná a vyplňuje vrásky. Zlepšuje pevnost a aktivní metabolismus. Je účinným antioxidantem Pleť po aplikaci je výrazně hladší, jemnější, stahují se póry. Dokáže vypnout a zaplnit rýhy v krajině čela, očí, nosu, rtů, brady, krku i dekoltu. Minimalizuje kruhy pod očima.
Obnova funkčnosti kůže, roky výrazně umazává.
Kdo chce stárnout pomaleji, má možnost.
Aplikace 1x týdně, opakovat dle potřeby, za 5-24 měsíců. Udržovací sezení lze 1x za měsíc, ošetření za 15-30minut.
Doporučujeme pro zvýšení efektu spojit s kosmetikou.
Nevhodné pro těhotné a v době kojení.

Další použití: bělení pigmentu, strije, jizvy

ošetření provádí lékařka

cena od 1500,-Kč,

REVOLUCE V HUBNUTÍ
Jehličkami proti tuku
liposukce bez operace
Pokud Vás trápí nějaký ten špíček navíc, nebo povolená kůže, zkuste lipolýzu. Budete překvapena výsledkem.
Mezoterapie, lipolýza, je cílená redukce podkožního tuku a lokální odbourání celulitidy. Metoda pracuje s velmi tenkými jehličkami. Jde o přímé zavádění účinných látek do kůže. Aplikace je bezbolestná. Délka jehliček je zvolena podle velikosti tukové tkáně v místě aplikace. K dosažení požadovaného efektu je třeba provést sérii 4 až 6 aplikací, a to 1x týdně, nebo 1x za dva měsíce, dle aplikované látky. Dochází k viditelnému zeštíhlení a zpevnění po jedné až tří aplikacích. Odstraní se vrstva silná 2-4 cm tuku. Efekt je trvalý při dodržení správné životosprávy. Při odstranění celulitidy je potřeba 4 až 6 aplikací po týdnu, někdy až 15 aplikací. Od 7aplikace po 14ti dnech. Pro dosažení maximálního efektu kombinujte s lymfomasáží, zábaly apod. V případě potřeby lze opakovat za čtvrt až půl roku.
Jaké partie se dají opravit?
Tváře, podbradek, paže, břicho, podbřišek, boky,hýždě, stehna, kolena.

Nevhodné pro těhotné a během kojení

ošetření provádí lékařka

cena od 1500,-Kč, podle množství a druhu použité látky