OXYPUMP

Chraňte svou pleť před stárnutím.
Naše pokožka je vystavena tisícům agresivních vlivů jako je znečištěné ovzduší, UV záření, stres, nedostatek spánku…..Volné radikály způsobují, že naše pleť je povadlá, postrádá pevnost zářivý vzhled a vitalitu. S cílem aktivovat obranyschopnost a zastavit předčasné stárnutí pleti, vzniklo nové kosmetické ošetření pro ženy, které se chtějí cítit spokojené a pečovat o svoji pleť inteligentním způsobem.
Ošetření obsahuje klíčové prvky : cytokiny, kaviár, kys.hyaluronovou, aloe vera a kyslík. Všechny složky napomáhají obnovit důležité funkce buněk pokožky a zároveň je posilují v boji proti stárnutí.
Moderní omlazení OXYPUMP

profesionální, pečlivě vypracované, vysoce účinné

Čekáte od kosmetického ošetření maximální výsledky a chcete si odpočinout?
Pak vyzkoušejte profesionální přístroje při ošetření OXYPUMP, které to dokáží.
Díky nejmodernější technologii a vitamínovému koktejlu s kyslíkem, dovedeme zlepšit stav pleti a omladit ji . OXYPAMP je ošetření na korekci vrásek kolem očí, rtů v oblasti čela a zpevnění pleti. Během ošetření se na pleť působí ultrazvukem, provádí se podtlaková duo masáž. a masáž sondou oxypump, která napumpuje do pleti výživnou masku kaviár a kyslík.
1.Ultrazvukové čištění - pracuje na principu velmi jemných vysokofrekvenčních vibrací, které odstraní nečistoty hluboko z pórů a odumřelé buňky. Čištění je velmi příjemné.
2. Masáž pomocí vakua – aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu. Pleť se postupně zpevňuje. Aktivuje se lymfatický systém, vyplavují se toxické látky, masáž odstraňuje otoky a vrásky.
3. Mezoterapie ultrazvukem – účinné látky pronikají hluboko do pokožky.
4.Oxypump masáž – sonda se silnou koncentrací kyslíku napomáhá obnovit důležité funkce buněk pokožky a zároveň je posilují v boji proti stárnutí.
Pleť je po ošetření svěží, zářivější, pevnější, hladší. Obličej získá ztracenou pohodu, mladistvý a zdravý vzhled.Výsledky jsou vidět už po prvním ošetření. Pokud vyzkoušíte celou kúru, dosáhnete i trvalejších výsledků.Většinou se doporučuje 6 hodinových ošetření. V rozmezí 3 - 6ti týdnů.
Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť.
Pro ženy středního věku všech typů pleti ( cytokiny a kyslík) proti vráskový omlazující efekt
Pro zralou, stárnoucí pleť( kaviárové pohlazení, kyslík) dokonalá hydratace, vypínací efekt
Také se Vás všichni ptají zda nejste zamilovaná? Nejste? Tak to je tím, že vypadáte dobře, protože jste si nechala u nás provést ošetření OXYPUMP.