Lázně v centru Prahy

Malé lázně v centru Prahy

Hledáte profesionální služby protože máte zdravotní problémy?
Bolí vás celý člověk? Cítíte únavu, jste přetažení? Nemůžete usnout a máte depresivní myšlenky? Potřebujete relaxovat? Tak jste zde správně.

Masáž je jedna z léčebných metod pro zachování tělesného i duševního zdraví. Posiluje celý organismus a pozitivně působí na nervovou soustavu Zaměřujeme se na bolesti a ztuhlost krční či hrudní páteře, bolesti hlavy, bolesti horních i dolních končetin, bolest kloubů. Po úrazech, revmatiké,
nebo přetížení.
Rozmasírováním a reflexním působením na specielně vybrané body se ovlivní celý pohybový aparát svalů, šlach i kloubů. Kůže se prokrví, zlepší se kožní dýchání. Zlepší se přívod živin a kyslíku do tkání a svalů. Tím dojde k odplavení škodlivin a celkové uvolnění a regeneraci.
Využijte nabídku teplých parafinových obkladů i zábalů.
Terapeutický parafín s mořskou solí – pomáhá odstraňovat revmatické bolesti a artritidu.Účinek soli a tepla umožňuje vytáhnout přebytek vody z bolestivého místa.

Budete se cítit jako v lázních. Léčebný efekt je rychlý a dlouho přetrvává.

Masáž medem
je velmi žádaná masáž pro svoji účinnost. Dochází k reflexnímu uvolnění celé masírované plochy. Masáž se provádí speciálními tahy, poštipy a rolováním. Příjemná vůně posiluje a revitalizuje nervový systém.

Masáž těhotných
je velmi příjemná masáž, která pomáhá budoucím maminkám. Odstraňuje otoky dolních končetin a bolest