Lymfoven

Lymfoven pečuje o dolní polovinu těla a paže

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic.
Lymfoven je přístroj, který pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích.
Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.
Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách .Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .Pro masáž paží používáme návlek na horní končetiny.
Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně , ale přitom intenzivně.
Účinky:Lymfatická drenáž, odvod zplodin metabolismu, zmírnění
celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů,odstranění únavy,otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.
Doporučujeme aplikovat s iono-care, dýchání kyslíku s ozonem, pro výraznější účinek, a v kombinaci s podtlakovou masáží vacupress. K efektivnějšímu odbourání tukové tkáně, zpevnění pokožky a k urychlení hubnutí po thermoslimu.
Kontraindikace:srdeční dekompenzace, cyrhoza, akutní záněty, zhoubné nádory, vážné poruchy ledvin,
Doba ošetření je 50 - 60 minut, jednotlivé postupy ošetření se řídí podle potřeb klienta. Nabízíme 5 typů masáží,které jsou sestaveny na základě nejlepších výsledků jednotlivých ošetření.1. Lymfodrenáž citlivých nohou, 2. Ošetření mělké celulity, 3.ošetření syndromu jezdeckých kalhot 4. Tvarování hýždí boků a pasu, 5 tvarování a zeštíhlení postavy.