Nebeská olejová masáž

NEBESKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Okamžiky Vašeho života, které se nezapomínají.  Poznejte kouzlo smyslných doteků, vůni horkého kokosového oleje a relaxační hudby.rucnik1 Symfonie hlubokého prožitku a kouzelných rukou zkušeného maséra, který veškerá zákoutí ženského těla zná lépe, než Vy samy. Každá žena potřebuje občas vypnout a být jen sama sebou. Splňte si svá tajná přání, budou navždy jen a jen Vaše. Zcela profesionální přístup, Vy jste režisérkou tohoto příběhu…

Olejová masáž v nebeském podání je současný hit mnoha žen. Spěch, nedostatek času, stresové situace - to vše Vám bere až příliš mnoho energie. Nové baterie si prostě zasloužíte. Nechte se hýčkat, aniž by po Vás někdo požadoval jakoukoliv odezvu. Pro většinu žen je vnitřní harmonizace rozhodujícím faktorem zdravého životního stylu, úspěšnosti a spokojenosti. Masáž je vedena s citlivostí, křehkostí i důrazem na individualitu každé ženy. Vaší ženskosti bude během masáže věnována absolutní péče a maximální pozornost.

vykupto_hlavni_01Stud či obavy jsou zbytečné, dopřejte svému tělu uvolnění a relaxaci, dopřejte svým smyslům prožívání sebe sama. Lidské tělo umí zázraky, stačí ho nechat pracovat.  Budete se cítit krásné, sebevědomé a žádoucí. Vaše okolí to okamžitě zaznamená.

Průběh masáže můžete kdykoliv ovlivnit

Možnost sprchy je samozřejmostí, stejně tak jednorázové spodní prádlo a osuška. Použitý kokosový olej je nejvyšší BIO kvality, po masáži doporučujeme setřít pouze přebytečný olej osuškou. Vaše pokožka zůstane vyživená, vláčná a příjemně provoněná.

 


 KOKOSOVÝ OLEJ​   ŽENY   ZDRAVÍ   ATMOSFÉRA   DOWNLOAD   VIDEO   KONTAKTY