CÍLEM NEBESKÉ OLEJOVÉ MASÁŽE JE SKUTEČNĚ "ŠŤASTNÝ KONEC"
..ANO, PRÁVĚ TO, NAČ SE CHCETE ZEPTAT A NEVÍTE JAK
..NEMUSÍTE, STAČÍ ČÍST

Pro zdraví ženy je rozhodující fyzická i duševní rovnováha. Tu fyzickou část si ženy umí poměrně snadno koordinovat, procházkou, cvičením, sportem, ta duševní část dnes velmi strádá. Nároky kladené běžným životem, práce, rodina, byznys, nutí ženy část svého přirozeného já upozadit za povinnosti.  Nemalá část ženské populace vůbec nestíhá být sama sebou, nalézt čas a prostor prožít uvolnění, které je přitom tolik nezbytné pro jejich zdraví.

Proto na trh přichází řešení, které nabízí pomoc k dosažení plné rovnováhy, bez jakýchkoliv závazků či emocí, dokonale a čistě profesionálně.

 

CO VŠECHNO UMÍ ORGASMUS:
Ženský orgasmus: Prospěje vašemu tělu i zdraví
Jasně, je to příjemné, ale víte, že může prospět i vašemu zdraví a psychice?
Orgasmus není jen sérií svalových kontrakcí v důsledku sexuální stimulace. Je to komplexní proces, který může regulovat různé funkce vašeho těla. Tady je přehled pozitiv, která vám orgasmus přinese.

Orgasmus jako dietní nástroj
S orgasmem budete hubnout rychleji než při přísné dietě. V průběhu sexuální stimulace vzrůstá produkce chemikálie zvané fenethylamin, která umí redukovat chuť k jídlu. Navíc se při orgasmu zvyšuje hladina serotoninu v mozku. Serotonin působí uklidňujícím způsobem a omezuje tak pravděpodobnost nárazového přejídání, ale i chuti na cigaretu a další zlozvyky, které používáte pro omezení stresu. Kromě toho se přirozeně spalují kalorie.

Lék proti stresu
Orgasmus je vynikajícím přírodním prostředkem, kterým můžete účinně snížit hladinu svého stresu. V průběhu sexuální aktivity jsou totiž utlumené oblasti mozku, které zodpovídají za vaše pocity strachu, úzkosti a stresu. Navíc se při orgasmu do těla vylučuje velká dávka endorfinů, které dokáží účinně tlumit bolest a snižovat hladinu stresu. Zkuste si naordinovat kvalitní uvolnění při migréně nebo depresích, nejspíš budete pozitivně překvapená.

Dokonalé uvolnění
Při orgasmu probíhá ve vašem těle celá řada chemických reakcí. Těsně před dosažením orgasmu se několikanásobně zvýší hladina DHEA. DHEA je steroidní hormon, který zlepšuje funkce mozku, kardiovaskulární systém, metabolismus tuků, povzbuzuje imunitní systém a napomáhá zdravému vzhledu pokožky. Navíc se mu přisuzují protistárnoucí schopnosti.

Ke kladným účinků orgasmu se řadí i uvolnění oxytocinu, který působí jako neurotransmiter v mozku. Vědci se domnívají, že právě on je jednou ze stěžejních látek, která se podílí na sociální interakci mezi lidmi. Při orgasmu je vyplavován i hormon estrogen.

Orgasmem k imunitě
Mnoho studií dokazuje, že mezi pozitiva orgasmu patří i silnější imunitní systém. Výzkum provedený na University of Pennsylvania ukázal, že studenti, kteří se věnují pravidelné sexuální aktivitě mají o třetinu vyšší hladinu imunoglobulinu A. To je protilátka, která pomáhá imunitnímu systému bojovat proti chřipce a nachlazení.

Další teorie předpokládá, že orgasmus dokáže zlepšovat kvalitu vaší kůže. Během prožitku se tělo potí, čímž se vyplavují toxiny. Hluboké dýchání a zvýšený srdeční tep, který se objevuje při vzrušení, zodpovídá za to, že tělem cirkuluje víc kyslíku, který udržuje orgány i tkáně zdravé.

Corregio-Venus-detail

Orgasmus je další důkaz, že lidské tělo je zázrak. Je tak důmyslně vybaveno k prožívání potěšení a slasti, že je to skutečně obdivuhodné. Ale nejen to, tyto slastné sexuální prožitky mají pozitivní účinky na zdraví a celkový stav pohody a dobrého bytí. Orgasmus a sex je geniální sportovní aktivita vhodná pro všechny věkové kategorie a udržují v dobré kondici.  To je jednoznačný signál, abychom svému sexuálnímu rozkvětu věnovali speciální pozornost.

Je na čase podívat se na sexualitu z trochu jiného úhlu, než jsme zvyklí. Prakticky. Zaujal mě názor americké sexuoložky Barbary Keesling, která navrhuje „…zavést něco jako sexuální hygienu, kdy je sexualita a sex vnímán v souvislosti s udržením fyzického a psychického zdraví, vitality, celkové pohody a dokonce i kreativity.“. Umění potěšit sebe i druhého je nezbytné a nepatří jen k umění milovat, patří k umění zdravě žít.

Není to samozřejmě nic nového pod sluncem, ví se to už tisíce let a existují různá tradiční učení, jak sexuální energii a orgasmický potenciál hýčkat, posilovat a využívat k všeobecnému prospěchu. Bohužel, „moderní“ civilizace evropská a americká v tomto ohledu dost zaostala a pak chvíli trvalo, než si to všechno pracně vědecky ověřila. Sex je sice všude, ale je to slabota, povrch, který je realitě na hony vzdálený. Prožíváme orgasmy, to samozřejmě ano, ale hodně z nás jen tak „na půl plynu“ a mnozí ještě s nepříjemným psychickým balastem studu nebo jiných negativních pocitů. Je to škoda. Rozvíjet svoji sexualitu a trénovat přirozenou schopnost prožívat orgasmus, prožívat vrcholnou blaženost, je po všech stránkách blahodárné.

Vědci sice nevědí, JAK PŘESNĚ to všechno funguje (a je to vlastně jedno), ale PROČ své tělo orgasmicky hýčkat je jasné.

CO se v těle děje při orgasmu

Zvýší se srdeční tep a zrychlí krevní oběh, celé tělo je více okysličené. Aktivní je celé tělo, některé svalové skupiny více než jiné. V mozku nastane úplné pozdvižení. Mozek je zaplaven informacemi z fyzického i psychického vzrušení (těch informací je tolik, že jakkoliv nadupaný server by za chvíli zkolaboval). Zapojen je limbický systém (emoce, paměť – náš systém odměňování), aktivuje se centrum „potěšení“ (nuccleus accumbens); mozek se zaplaví endorfiny, vyšší je i hladina dopaminu, hypotalamus chrlí gejzíry oxytocinu („hormonu lásky a citových vazeb“). Naopak ta část mozku, která má na starosti ovládání myšlenek a chování se během orgasmu „vypíná“ – dostavuje se pocit ztráty kontroly. Mozek se chová velmi podobně jako na silných drogách.

Ženský orgasmus na magnetické rezonanci vypadá jako romantický západ slunce…

 

Různých mezinárodních dní a svátků nalezneme na internetu skoro stejně tolik, jako dní v kalendáři. Není proto divu, že i na 8. srpna připadá jeden z nich.

Slaví se totiž Mezinárodní den ženského orgasmu. Přijde vám to přehnané? Podle Brazilců, kteří svátek vymysleli, je oslava orgasmu naprosto na místě. Orgasmus ženám totiž přináší nejen potěšení, ale má velmi pozitivní vliv i na jejich zdraví.

Tento svátek vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii, kde se jeden radní rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za "sexuální dluh" vlastní manželce. Od té doby se slaví především v Brazílii, Španělsku, Mexiku, Argentině, Peru a překvapivě také v Norsku. V Česku je však orgasmus a vše kolem něj pro některé stále ještě tabu.  Podle výzkumu, který provedla agentura STEM/MARK pod supervizí Sexuologického ústavu 1. LF UK a VFN v Praze, navíc až 70 % českých žen vyvrcholení pouze předstírá.

To je ale škoda! Orgasmus je totiž nejen příjemný, ale má také velice pozitivní účinky na naše zdraví. Takže konec předstírání. Dopřejte potěšení sobě a ozdravnou kúru svému tělu!