Bělení zubů laserem

Informace o produktu Systém bělení zubů

nabízíme unikátní kosmetické bělení zubů. Proces je rychlý, bezpečný a cenově dostupný. Nabízí zákazníkům lesklý, bílý úsměv za pouhých 20- 40 minut, přičemž je 100% spokojenost zaručena. Obvykle vydrží přibližně 12-24 měsíců, v závislosti na životním stylu..

Metoda použití

Nejdříve se zákazníkem určíme aktuální odstín zubů pomocí „profesionálního průvodce odstínů zubů“. Tento bod je důležitý proto,abychom po dokončení procedury zjistili o kolik odstínů se zub zesvětlil.

Postup:

1. 2x bělící proužky umístíme do ústní vaničky
2. Zákazník uchopí vaničku a vloží si ji sám do úst
3. Asistent zjistí jestli je vanička správně vložena a zda zákazník je v pohodlí.
4. UV světlo je umístěno přímo k speciálně navržené ústní vaničce, při proceduře může zákazník sedět a relaxovat

Po 20 -40 minutách je vanička vyjmuta z úst a klient si vypláchne ústa neperlivou vodou. Poté se opět porovná odstín zubů. Neexistuje žádná bolest nebo nepříjemný pocit. Mnoho zákazníků považuje proces za relaxační a uklidňující.

Před aplikací Po aplikaci í

ZUBY JAKO PERLIČKY- PRO OSLNIVÝ ÚSMĚV

Nejčastěji kladené otázky

1. Je bělení zubů bezpečné ?
Ano. Více než 10 let vědecký výzkum provedený na univerzitě v Leuven USA, ukázal, že bělení zubů je naprosto bezpečné. Pokud jsou zuby normální a zdravé, neexistuje nepříznivý vliv na zubní sklovinu. Kromě toho, UltraBright ® zajišťuje přesné dávkování, která splňuje zákonné požadavky. Jedinečné UltraBright ® pěnové pásky obsahují účinnou látku zabraňující nadměrnému dávkování. Krátká doba léčby pouze 20-40 minut, hraje také důležitou roli.
2. Můžou si všichni nechat bělit zuby?
Ne všichni. Lidé, kteří v mladém věku užili léky, jako je tetracyklin, nejsou vhodní pro léčbu. Také barvy a skvrny, které vyplývají z odvápnění, jako je nadměrné užívání fluoridů a porézní zuby budou mít menší výsledky. Nicméně lze předpokládat, že UltraBright ® bude mít účinnost pro 90% uživatelů.
3. Jaký je postup bělení?
Na bělení zubů se používají dva bělící pěnové pásky (Unique to Ultrabright ®), které jsou vloženy v UltraBright ® náustku. Doba bělení je 20-40 minut.Téměř každý člověk bude vidět jasný rozdíl. Tento proces může být opakován k dosažení vyššího účinku, ale ne dříve než za 1-3 měsíce.
4. Jak se odstraňují skvrny? Tato unikátní procedura Ultra Bright je založená na peroxidu vodíku a zdroji laseru modrého světla, což zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu. Modré světlo aktivuje peroxid a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru. Ta spočívá pouze v jednom sezení a je bezbolestná. Pacient může při proceduře odpočívat, poslouchat hudbu, cítit se zcela uvolněně .UltraBright technologie nepoškozuje zuby ani dásně. Roky klinických testů prokázaly bezpečnost a účinnost tohoto systému. Přes 90% lidí dosáhli požadované úrovně bělosti zubů. Korunky, můstky a výplně nejsou běleny, tzn. Jejich barva se nemění.
5.Je tento efekt bělení trvalý?
Efekt je poměrně dlouhodobý, garantují se 1-2 roky, záleží však na Vašich stravovacích a životních návycích (kouření, káva, červené víno či kola). Zuby se zbarvují časem a stárnutím. Pokud budete chtít , můžete si pravidelně bělit zuby pomocí “touch-up” tzv. Udržovací pero, nepoužívat častěji než jednou za měsíc.
6. Proč je Ultra Bright systém lepší než ostatní?
UltraBright ® je jednou z prvních firem, která využívá pěnové proužky (jsou patentovaný), které perfektně přilnou na zuby a nepronikají do úst, nepoškozují dásně a sklovinu, výsledek je rychlý a bezpečný, jak potvrdila American Dental Association.
7. Existují vedlejší účinky?
Někteří lidé mohou pociťovat mírný pocit brnění dásní, ale tento pocit by neměl trvat déle než pár minut po bělení.
8. Kdo by neměl využívat bělení?
Děti do 15-ti let, těhotné a kojící matky, zákazníci s rovnátky.