Detoxikace a odkyselení Vašeho těla

Detoxikace a odkyselení Vašeho těla.
Pro zdravý a kvalitní život
Splendid eau je přístroj který působí na bázi vzájemného působení elektrického a magnetického pole, kladných a záporných iontů. K tomu slouží elektroda, která je ponořena do vaničky s teplou vodou. Do vody se namočí nohy, na zápěstí se připevní elektroda a kolem pasu se připne pás vyrobený z bambusových uhlíků.Uhlíky vysílají infračervené záření a záporné ionty. Tělo je kompletně propojeno.Přístroj neutralizuje a vylučuje kyselé odpadní látky z tkání, kloubů, kostí celého těla, postupně tělo vylučuje i soli, toxiny a zbytky hlenu.Systém, na kterém přístroj pracuje získal Nobelovu cenu.

Pro koho je detoxikační přístroj nejvhodnější ?
Osoby se sníženou imunitou, kuřáky, konzumenty alkoholu, pro lidi vystavené stresu, depresím, nemocné s diabetes, hypertenzí, revmatismem, artritidou, zácpou a různé druhy otoků.

Splendid eau pomáhá při vylučování toxinů z důvodu přítomnosti chemických látek z léků,potravin, životního prostředí.Vylučují se těžké kovy, kyseliny, čistí plísně, kvasinky, lymfatický systém. Stimuluje odstranění cizopasníků.Upravuje trávení.
Dochází k úplnému pročištění všech životně důležitých orgánů v těle, což vede ke snížení příznaků menopauzy, křečí, kandidóz , kožních problémů, mizí vyrážky, kruhy pod očima, oteklé klouby, nespavost, stres, bolesti zubů, ztuhlost kloubů, svalové křeče, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje bolest, hojí rány, je vhodný proti otokům, zánětům. Zvyšuje se vstřebávání živin, přívod kyslíku, obnovuje se přirozený imunitní systém, pročišťují se játra a ledviny, žlučník, klouby ,krev, lymfatický systém, močové ústrojí. Pročištění organismu zvyšuje metabolismus, pomáhá předcházet arterioskleroze, stresu, podporuje hubnutí.

Kontraindikace
Kardiostimulátor, epilepsie,diabetes 1. st. Chemoterapie,otevřené rány na nohou,
Selhání ledvin,transplantace,těhotné a kojící,děti do 6 let

Od prvního sezení se budete cítit lehčí, budete mít více energie a větší pocit pohody. Zpomalí se proces stárnutí a zlepší se pružnost pokožky. DETOXIKACE se doporučuje také před početím
Ošetření je bezbolestné a bez vedlejších účinků. Doba ošetření je 30 minut.
Počet návštěv se řídí zdravotním stavem.
Doporučujeme 3 – 15 návštěv. Do 50ti let i 2x týdně, nad 50 let 1x týdně , děti 15 minut, 1x týdně. Preventivně 1x za 3 týdny.