Jak zatočit s jarní únavou

Zbavte se únavy, tělesného a duševního vyčerpání
Dodejte svému tělu vitamíny a minerální látky
Po zimě je naše tělo ještě rozmrzelé, oslabené, rozbolavělé a do jisté míry unavené. Je tedy nejvyšší čas na jarní úklid našeho organismu a doplnění dostatku vláhy, živin a energie, aby mohl zase prospívat po celý rok.
Někteří lidé mohou pozorovat v tomto období tzv. jarní únavu, která může komplikovat běžný život. Jedná se v podstatě o zvýšenou únavnost, nevýkonnost, zvýšenou potřebu spánku či duševní a tělesné vyčerpaní. Někteří jedinci mohou také registrovat problémy s bolestmi hlavy či závrativostí, dokonce i lehce zvýšené teploty a nebo svalovou nevýkonnost. Příčinou tohoto stavu může být přechod ze zimního do jarního období, nedostatek vitamínů či minerálních látek, snížená odolnost vůči stresu, ale i jiné infekční či autoimunitní choroby.
Proto by se neměla zvýšená únavnost a vyčerpanost organismu podceňovat. Přírodní medicína dokáže velmi dobře stavy únavy a vyčerpanosti ovlivnit.
Základním kamenem je zvýšení příjmu vitamínů a minerálních látek, které je v tomto období velmi důležité, stejně tak jako pravidelné cvičení či jen pouhé strečingové protažení po ránu, které prospívá rozproudění energie.
Jak si tedy pomoci ?
Nabízíme bylinné tinktury, směsi čajů, přípravky TČM
Stačí se objednat do naší poradny.