Zábal čokoládová kůra

je exkluzivní tělová kůra, která má zeštíhlující a anticelulitidní účinky a zároveň působí na všechny smysly klientky. Nabízí neopakovatelné citové prožití. Čokoláda je nazývána “Nápojem bohů”.

Kůru doporučujeme
při odstranění přebytečných tukových buněk, jako součást
zeštíhlujícího programu, biologickou obnovu při
příznacích předčasného stárnutí, při obtížích způsobených stresem.

Efekt kůry
spočívá ve stimulaci krevního oběhu, čokoládový extrakt zlepšuje oběh a tok lymfy, odbourávání tukových buněk, zlepší se pružnost a tonizace pokožky, zpomaluje stárnutí pokožky a dochází k celkové relaxaci i zlepšení psychického stavu.

Postup profesionální kůry
Fáze čistící. Na tělo naneseme čistící gel, který rozpouští v pokožce nečistoty. Gel obsahuje složky změkčující kožní povrch. Následuje pealing mořskou solí z Mrtvého moře. Sůl obsahuje optimální vyváženou kombinaci minerálů, biologické výtažky z mořských řas, které posilují obrany schopnost kůže, podporující mikrocirkulaci. Pealingem se pokožka dokonale vyčistí a odstraní zrohovatělou vrstvu. Pokožka je tak připravena k dalšímu ošetření.
Masáž růžovým olejem, nebo krémem “Mléčná čokoláda”. Přípravky mají vynikající výživné a hydratační vlastnosti. Příjemně voní. Při masáži se zlepší krevní oběh a tok lymfy. Masáž celého těla je pro klientku velmi příjemná, pokožka se hydratuje a promastí. Upravuje se pružnost napnutí i zpevnění. Kůže je dokonale prokrvená i uvolněná.
Na celé tělo se nanese horká čokoládová maska, která obsahuje všechny nejcennější složky aktivní čokolády. Vitamíny A a E regenerují kožní povrch, F a H posilují obrany schopnost kůže a chrání ji před vysoušením. Minerální soli jsou důležité pro látkovou výměnu a zlepšují lymfatický systém. Působí tak detoxikačně, zlepšují oběh a likvidují tuk. Čokoládový extrakt je bohatý na antioxidanty, které chrání buňky před stárnutím. Klientka odpočívá v zábalu a termodece 30 min.
Po odstranění masky se pokožka hydratuje výtažky z Aloe vera a na závěr se vmasíruje kolagenové zpevňující mléko. Celková doba ošetření je 90 minut.

K zábalům doporučujeme
čokoládovou masku na obličej, krk a dekolt !!!

Masku dáváme na pleť pro povzbuzení a revitalizaci. Dokonale rozjasní pokožku a zlepší prokrvení. Působí proti vráskám a ochabnutí pleti. Díky detoxikačním účinkům a vitamínům A,E,F,H a minerálů zlepšuje strukturu buněčných blan, chrání ji před ztrátou vody. Díky příjemnému aroma působí na smysly I psychiku. Povzbuzuje tvorbu endorfinu, který posiluje sebevědomí a působí antidepresivně.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.