Napsali o nás

PERFECT WOMAN

liposukce bez bolesti
TRÁPÍ VÁS PŘEVISLÉ BŘÍŠKO, VĚTŠÍ BOKY A ZADEČEK?  HOĎTE TO ZA HLAVU. OBJEVILY JSME NOVOU REVOLUČNÍ TECHNOLOGII, KDE SE I BEZ OPERACE A NARKÓZY STANETE ŠTÍHLOU KRÁSKOU, KTERÁ SI MŮŽE DO ULIC VYRAZIT V MINI NEBO SE S JISTOTOU PRODUCÍROVAT V BIKINÁCH NA PLÁŽI A HŘÁT SE V ZÁŘI OBDIVNÝCH POHLEDU.

Bojíte-li se jehel nebo bolesti po liposukci, můžete zkusit moderní metodu - kavitaci. Kavitace je bezbolestná a velice efektivní alternativa chirurgické liposukce. Jde o neinvazivní ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.
JAK KAVITACE FUNGUJE A PRO KOHO JE URČENA?
Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Tukové buňky prasknou a jejich obsah se uvolní do mezibuněčného prostoru.
Poté se díky presoterapii – speciální lymfodrenáží dostanou mastné kyseliny, voda a glycerol z tkání přes lymfatické a močové cesty z těla ven. Ošetření kavitací je vhodné pro ty z vás, jež otravují ďolíčky a nejsou spokojené se svojí postavou.
PŘED OŠETŘENÍM…
V den ošetření se doporučuje dostatečně pít, aby byly tkáně zavodněné a tuk se tak rychleji odplavil. Po ošetření je třeba dodržovat 3-4 dny lehčí stravu, aby byl účinek kavitace výraznější.
CO VÁS ČEKÁ BĚHEM KAVITACE?
Terapeutka změří vámi vybranou partii. K provedení liposukce se aplikuje speciální gel a ultrazvukovou hlavicí se za neustálých pohybů a mírného tlaku provádí ošetření. Během ošetření může klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání. Fáze trvá 30-90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.
A CO POTOM?
Po kavitaci se z důvodu nutnosti odplavení rozpuštěných tuků, provádí 20 minutová drenáž. Abyste docílila své vysněné postavy, měla byste nadále pít nejméně 2 litry tekutin a zvýšit svou fyzickou aktivitu.
Ošetření se provádí jednorázově. Nemusí se opakovat.
Opakování je závislé na síle tukových polštářů a intenzitě vaší celulitidy.
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Díky kavitaci, která nebolí, se zbavíte celulitidy, vaše postava bude pěkně vytvarovaná a pokožka zpevněná, jako kdybyste hodiny dřela v posilovně.
Za jedno sezení si můžete vylepšit své postavičky úbytkem 2 až 8 centimetrů!
No není to perfektní?
Proto neváhejte a utíkejte na kavitaci, kterou provádí odbornice v Bodyform studiu.
Více informací naleznete na: www. bodyform.cz
TEXT: PAVLÍNA BRETTOVÁ

...................................................................................................................................................................................

ESTETIKA

NEBESKÁ MASÁŽ PRO ZÁŘÍCÍ ŽENU
Nevíte, jak zařídit, aby vaše postava byla pevná, vytvarovaná a štíhlá, jak získat opět mladou, krásnou, zdravou pleť bez vrásek, vyžehlit dekolt, ztratit podbradek, zpevnit a zvětšit poprsí, odstranit pigmentové skvrny, akné, jizvičky,
strie, rozšířené žilky či chloupky?
Navštivte Studio Bodyform Cosmetics v centru Prahy u Anděla, které poskytuje tyto služby již 17let.
Krása je podmíněná zdravím. Aby vševe vašem těle fungovalo jak má, nabízíme terapie z oblasti přírodní medicíny.
Naši nejnovější vyhledávanou službou je
NEBESKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ
Cílem masáže je probudit v ženě novou sexuální energii, uvolnit její tělo, mysl i emoce. Masáž prožívá všemi svými pocity naplno a bez omezení. Užívá si láskyplné doteky, něžnosti a pohlazení.
NEBESKÁ MASÁŽ je aktem lásky a tyto city žena vstřebává. Může být nejen smyslná, ale i naplněná pozitivní energií, která má léčivé účinky. Probudí pocity štěstí, radost, prožitek, vzrušení, blaženost a něhu. Když si představíte, že masér uvede klientku do takového rozpoložení, které přeroste ve vzrušení a následně v orgasmus, lze to považovat za vrchol masérského umění.
NEBESKÁ MASÁŽ je dokonalá možnost, jak vyřešit dilema plnohodnotného života bez partnera. Pro zdraví ženy je orgasmus klíčem ke zdraví, kráse i úspěchu. Vyzkoušejte NEBESKOU MASÁŽ nebo jinou službu ve Studiu
Bodyform Cosmetics, Plzeňská 4, Praha 5 Anděl

................................................................................................................................................................................

PERFECT WOMAN

Poznejte jemnost smyslných doteků

Vychutnejte si pohlazení s vůní horkého kokosového oleje.

S masáží odhodíte starosti, probudíte novou sexuální energii.

Neznáte zázrak ženského orgasmu? My zase ženu, která by jej u nás nezažila.

www.bodyform.cz
..............................................................................................................................................................................
PRIMA ŽENA.CZ

Neznáte zázrak ženského orgasmu? My zase ženu, která by jej u nás nezažila

Orgasmus je pro ženy klíčem ke zdraví, kráse i úspěchu. Proč si jej nedopřát, naplno a bez starostí s naší  vyhledávanou službou  – Nebeská olejová masáž se šťastným koncem. Cílem masáže je probudit v ženě novou sexuální energii.  Vychutnat si kouzlo láskyplných doteků, něžností a pohlazení s pocity štěstí, radosti i vzrušení. Nebeská masáž s vůní horkého kokosového oleje je smyslná,  naplněná  pozitivní energií, kterou během masáže vstřebáváte.  Tak získáte opět svoji ženskou sílu, budete ji vyzařovat, a předávat dál.
Místnost je příjemně provoněná tiše hraje relaxační  hudba. Intimitu dokreslují svíčky.Kouzelné ruce zkušeného maséra vás uvedou do takového rozpoložení, které přeroste ve vzrušení a následně v orgasmus. Po uvolnění přichází posílení celého těla.  Masáž vyžaduje velké zkušenosti a znalosti. Splňte si svá tajná přání. Každá žena potřebuje občas vypnout a být jen sama sebou. Spěch, nedostatek času, stresové situace - to vše Vám bere až příliš mnoho energie. Nové baterie si zasloužíte. Pro většinu žen je vnitřní harmonizace rozhodujícím faktorem zdravého životního stylu, úspěšnosti, spokojenosti a zdraví.Masáž je aktem lásky, je vedena s citlivostí, křehkostí i důrazem na individualitu každé ženy. Vaší ženskosti bude během masáže věnována absolutní péče a maximální pozornost. Zcela profesionální přístup. Nebeská olejová masáž se šťastným koncem to jsou okamžiky Vašeho života, které se nezapomínají.Stud či obavy jsou zbytečné, dopřejte svému tělu uvolnění a relaxaci. Orgasmus pomáhá ženám v přípravě na náročné jednání, životní krok, rozhodnutí.  Lidské tělo umí zázraky, stačí ho jen nechat pracovat.  Budete se cítit krásné, sebevědomé a žádoucí. Vaše okolí to okamžitě zaznamená. Nebeská masáž je dokonalá možnost, jak vyřešit dilema plnohodnotného života bez partnera, nebo když nemá čas.Průběh masáže můžete kdykoliv ovlivnit.Možnost sprchy je samozřejmostí, stejně tak jednorázové spodní prádlo a osuška. Použitý kokosový olej je nejvyšší BIO kvality, po masáži doporučujeme lehce osušit pouze přebytečný olej.

Vaše pokožka zůstane jemná, vyživená, vláčná a příjemně provoněná.

Studio  BODYFORM relax

.............................................................................................................................................................................................

V současnosti existují nejrůznější metody, které slibují zázračné hubnutí a formování postavy. Ale jak si z nich vybrat tu správnou tak, aby jste se dočkala vysněného výsledku? Na to jsme se zeptaly paní Ing. Jany Jansové, majitelky předního studia Bodyform cosmetics, které se zabývá poskytováním všech účinných metod na formování postavy.

Co by jste doporučila dámám a slečnám, které mají problém se svojí postavou, ale nechtějí držet žádnou dietu a rády by vytvarovaly postavu rychle?
Na začátku se vždy ptám na jejich představu. Každý upřednostňuje něco jiného. Někdo má raději více návštěv, někdo naopak ten čas nemá. V úvahu se samozřejmě bere i finanční stránka. A jsou i lidé, kteří potřebují něco, u čeho jsou výsledky okamžité. Je důležité se domluvit, jakou má představu a podle toho se vybere ošetření. U nás je opravdu z čeho vybírat.

Pokud bychom řekli, že člověk potřebuje něco, u čeho budou výsledky okamžité? Co by jste mu doporučila?.
Tak pak je to samozřejmě kavitace, která je v současnosti opravdový boom. Úbytek za jedno ošetření na ošetřovaném místě je 2-8cm. Dá se říct, že nahradí skutečnou liposukci, která se dělá operativně. U kavitace však nejsou žádné pooperační problémy. Další účinné ošetření proti celulitidě a povolené pokožce je lymfatická masáž . Redukuje podkožní tuk i celulitidu, zpevní a vyhladí kůži, zmenší váš objem a vytvaruje celou postavu.V kombinaci s ultrazvukem , zábalem a infrasaunou dosáhnete rychlých a trvalých výsledků. V kavitaci a lymfodrenážích jede spousta známých žen.

Další metodou, kterou Vaše studio nabízí je metoda Universal contur wrap.
Ano. Je to je především zdravotní a detoxikační zábal z bahna z mrtvého moře, obohacený o vzácné minerály..Při této metodě se odstraní toxiny. My garantujeme úbytek minimálně 15cm, za pouhé 2 hodiny. Pokud nezhubnete – neplatíte. Se zábalem máme velmi dobré zkušenosti, získali jsme licenci jako první v ČR
Některé metody se mohou i kombinovat. Například s vibrační plošinou, kdy nastartuje metabolismus. Zde stojíte 15minut a je to jako kdyby jste dvě hodiny cvičila aerobic. Zapojíte všechny svaly.
Každé ošetření je u nás sestaveno na míru.

Jaké další služby můžete ještě nabídnout?
Mezoterapie, dermabraze, prsní nástavce zvětší a zpevní prsa žehličkou na vrásky získáte perfektní pleť, krk i dekolt. Inhalací kyslíku zaženete únavu a stres.Trvalou depilaci, bělení zubů, opalování nástřikem., cvičení TPM. atd. Pro dokonalou relaxaci se nechte zabalit do horké čokolády. Prohlédněte si naše stránky a vyberte si službu přímo pro vás.