Akce

Týden slev DI ANGELO

Studio Bodyform se zapojilo  do akce

Týden slev DI ANGELO,

tento týden můžete nakoupit s 30% slevou .

Výrobky jsou velmi žádané, protože fungují:

Produktová řada Název produktu Obsah POUZE OD 13.9.2021 DO 19.9.2021 Standardní koncová cena včetně DPH
No1 Lash 6 ml 1 365 Kč 1 950 Kč
No1 Lift 15 ml 693 Kč 990 Kč
No1 Bust 120 ml 1 155 Kč 1 650 Kč
No1 Gold 30 ml 805 Kč 1 150 Kč
No1 Hand 100 ml 102 Kč 145 Kč
Angel Lips 4 g 175 Kč 250 Kč
INTENSE Stem Cell 30 ml 1 715 Kč 2 450 Kč

 

 

 

Aplikace kyseliny hyaluronové

Moc vás zdravím, aby  jsme  byly v létě velmi krásné, rozzářené,  nabízíme termín na výplně ve studiu Bodyform Výplně kys. hyaluronovou s paní doktorkou budou dne

Výplně kyselinou hyaluronovou s paní doktorkou budou 

2.července  od 17:00  čtvrtek

Pokud máte zájem, můžete se objednat.  Výplň Top model, zvedá obočí, otvírá oko.  Tekutý lifting,  vytáhne povadlé kontury spodní čelisti a podbradku. Jinak nabízíme mezoterapii na celkovou hydrataci a projasnění pleti.

Výplně vrásek v obličeji, doplnění objemu , všude kde je potřeba, výplně na kruhy pod očima, vrásky na krku, dekoltu a omlazení rukou. Za objednávky děkuji .
Ať jste krásné, přitažlivé a úspěšné ženy  v celém roce. Vezměte sebou kamarádku  a užijte si omlazení společně.

Přeji krásný den

Ať jste krásné, přitažlivé a úspěšné ženy 🙂

Jana

 

Ing. Jana Jansová
Studio BODYFORM Cosmetics
http://www.bodyform.cz

Na Bělidle 42/65
Praha 5
PSČ 150 00

tel.: 605 211 196

NOVINKA: Nebeská relaxační masáž

  •  Zklidňující, celotělová energeticky naplňující Nebeská masáž  (90 minut)

Masáže, které každým rokem využívá více žen. Je to dobře, protože pro ženy je tento typ masáže velmi přínosný jak v rovině duševní, tak tělesné. Přirozenou vlastností většiny žen  je stud, který se při první návštěvě nevyhne řadě klientek. I s tím se dá ale pracovat. Podstatné je podělit se s masérem o všechny své pocity a vnímat službu zcela cílenou jen a jen pro své vlatsní potěšení.


Ideální je, když řeknete chci to vyzkoušet a stydím se. Strašně špatně se odbourává něco, co není vysloveno. Záleží na tom, jak má žena  přijaté své tělo a svou sexualitu. Před masáží si povídáme a popíšeme celý průběh. Nebeská masáž zahrnuje i intimní část, každá klientka si může nastavit svou hranici, kam až  je jí masáž příjemná.
Ke každé klientce máme vstřícný a osobní přístup na nejvyšší úrovni. Víme, že každá žena je originál a na její individualitu pečlivě dbáme. Pokud máte nějaké otázky, zeptejte se, nějaké přání, sdělte je masérovi, je tu jen pro vás.
Pro každou ženu vytváříme dokonalé harmonické prostředí, aby se cítila velmi příjemně a prožila si svoji hluboce uvolňující, relaxační masáž naplno. Kdy dokonale procítí své tělo a celou svoji ženskost.
Kombinace teplého, přírodního kokosového oleje, intimního prostředí a jemných doteků, umí umocnit váš prožitek na maximum.

Pro velký zájem doplňujeme informace oblíbenou formou dotazů/odpovědí

•    Co je při masáži k dispozici?
Horký kokosový olej té nejvyšší BIO kvality, lávové kameny, intimní atmosféra svitu svíček, relaxační hudba a výjimečně nadané ruce maséra s nadstandardní schopností vnímat Vaše individuální potřeby
•    Je 90 minut limitující čas?
Nikoli, tento čas je orientační, každá masáž reflektuje Vaše osobní rozpoložení
•    Není to „tantra“ masáž?
Nikoli, žádná tantranuda se u nás nekoná, Nebeská masáž kombinuje prvky klidné relaxace, probuzení energie a slastného uvolnění
•    Je tato masáž intimní?
Každá masáž je svým způsobem intimní. Masér postupuje velmi citlivě a pomalu, rozpozná Vaše pocity i potřeby. V jakémkoli okamžiku masáže můžete změnit její průběh, Vaše přání budou vždy respektována
•    Je šťastným koncem myšlen orgasmus?
Ano, intimní masáž má mít logicky i své vyvrcholení. Bohužel, nemalé procento žen nemá moc příležitostí ani času řešit tuhle oblast svého života. Nebeské olejová masáž je perfektní kompromis, jak vyřešit dilema plnohodnotného života bez nutnosti komunikace s partnerem, který nemá zájem či vlohy. Stejně tak je vhodná i pro ženy aktuálně bez partnera, pro zdravý život je orgasmus nutný, ovšem hledání partnera může někdy až nezdravě zničující, masáž je studnicí Vašeho zdraví
•    Odkud se tato masáž u nás vzala?
Tato masáž k nám přichází z oblasti vrcholového sportu. Zde poprvé trenéři a maséři zaznamenali přímou úměru mezi výkonem a „sportovním uvolnění“ jak se metoda původně přezdívala. Pro každou ženu je nejlepší přípravou na mimořádný výkon právě tato forma uvolnění. A nemusí se jednat jen o sportovní výkon, ale například o náročné jednání, životní krok či rozhodnutí, cesta…
•    Má masér zkušenosti z této oblasti?
Ano, má, je jedním z autorů celé koncepce
•    A není možné stejného výsledku dosáhnout s partnerem?
Pokud máte to štěstí, tak ano, minimálně můžete porovnat, zdali dostáváte od života vše, co potřebujete pro sovu harmonizaci
•    Můžete stručně popsat průběh masáže?
Klientka přichází po předchozí sprše v osušce, vybavena gumičkou do vlasů a jednorázovým spodním prádlem. Kokosový olej perfektně hydratuje, Vaše prádlo a vlasy ovšem tuto hydrataci neocení.
Masáž startuje fází relaxační, kdy ležíte na bříšku a masér nanáší horký olej od krku, přes ramena a záda. Nanášení oleje je velmi příjemné a masér jej ihned kombinuje s masáží. Osušku vždy posouvá tak, aby zakrývala části těla, kde masáž aktuálně neprobíhá.
Záda a oblast krku, ruce včetně dlaní a jednotlivých prstů, oblast lopatek, boky a jejich nejbližší okolí. Následují nohy, zadní část stehen, lýtka a nárty i chodila. Masáž chodidel je velmi uvolňující a relaxační.
Po otočení je klientka opět zakryta osuškou a masér pokračuje v nanášení horkého oleje i masáží.
Velkou relaxací je i něžná masáž obličeje a šíje, poté masér přechází přes bříško a boky opět k nohám, stehna a přední část lýtek včetně chodidel.
Po relaxační části masáže přichází postupné probuzení energie a masér se vrací k šíji, aby novou vlnou horkého oleje pozvedl úroveň hladiny energie. Pomalu a pečlivě věnuje své doteky oblasti prsou, kde již přichází ke slovu i vlna vzrušení. Jemnost a intenzita masáže je u každé ženy individuální, můžete nechat vše na masérovi, případně si můžete maséra usměrnit.
Z oblasti prosou se masér střídavě přesouvá přes bříško na boky a pomalu odsouvá osušku i kalhotky. Každý dotek je podpořen kapkami horkého oleje, které doslova umocní smyslnost vzrušení na maximum. Je mnoho míst na těle ženy, kde již samotná kapka horkého oleje působí doslova elektrizujícím pocitem.
Masér postupně odstraní osušku i spodní prádlo a klientka zaujme co nejpohodlnější polohu. Přechod do finální fáze uvolnění je postupný, nové a nové vlny vzrušení, horkého oleje a slastných dotyků stupňují vzrušení klientky až do vrcholné fáze uvolnění. Je důležité si uvědomit, že masáž je vedena jen a jen pro Vás, masér dobře ví, jak důležité je vnímat všechny Vaše pocity, aby Vám mohl poskytnout skutečně nebeský prožitek.
Masér citlivě vyčká odeznění všech vln prožitku, poté klientku zakryje osuškou a vrátí ji do stavu relaxace jemnou masáží obličeje. Pomůže klientce lehce osušit tělo od oleje, pomůže vstát z lůžka. Klientka může využít sprchy, ovšem doporučuje se ponechat olej účinkovat ještě několik hodin. Osušení osuškou by mělo být dostatečné.
•    Dostane se masér během masáže i „dovnitř“
Ne, tuto hranici masér nepřekročí, není potřeba, maximálně po individuální domluvě s klientkou
•    Mohu si být jistá diskrétností?
Na 100%. Známe přesně základní potřeby většiny žen, diskrétnost je naším základním stavebním kamenem úspěchu
•    Nemůže být tato masáž nějak vztahově návyková?
Nemůže, masér dodržuje jasné zásady, klientka si kupuje službu, nikoli vztah. Proto také většina klientek chodí na tuto masáž opakovaně. Odchází plná energie, s čistou hlavou, bez jakýchkoli závazků či pocitu provinění
•    Dá se masér „sbalit“?
Nikoliv, jeho zadání má jasné mantinely. Právě pro zachování výjimečnosti masáže a dobrého jména našeho studia je tato aktivita nemožná
•    Dá se masér objednat domů či na párty?
Ano, dá, termín pouze limutuje včasnost objedávky a dojezdová vzdálenost

Letáček ke stažení

 

 

Kmenové buňky

LÉČBA  BUDOUCNOSTI kmenovými buňkami

Vážení přátelé, zveme Vás na přednášku, která může ovlivnit Váš život, nebo někoho koho máte rádi.  Přednáší paní Poláčková z Poradny přírodní medicíny ve Frýdku-Místku  má pro Vás  informace o terapii a samoléčbě i těch nejtěžších nemocí pomocí živých kmenových buněk.  Všude se o tom mluví v lékařských kruzích, ale pro lidi mají doktoři zatím jenom injekce na dorůstání chrupavek. My už máme, respektive jsme schopni zajistit jako první v Evropě prostředek s živými kmenovými buňkami, pomocí něhož se opraví jakýkoliv vnitřní orgán bez operace. Používáme jej zejména u velmi těžkých poškození vnitřních orgánů včetně srdce, nervového systému a mozku. Např. po těžkých autonehodách, popáleninách, u takových nemocí jako jsou rakoviny - i v pokročilém stadiu, roztroušené sklerózy, u nemocí, jako je Parkinson, Alzheimer, těžké otravy krve, leukemie, stavy po infarktu a mrtvici, těžké cukrovky, jakékoliv kloubní potíže včetně artróz III. a IV. stupně, selhávání ledvin, rozpad jater, padání vlasů, nemoci očí, neplodnosti, atd.  Prostředek je zcela bezpečný. Stojí za ním dvacetiletý výzkum na klinice v zahraničí, má certifikace a k dnešku  je  zdokumentováno  přes  3,5 mil lidí vyléčených lidí u nás "neléčitelných"nemocí. Lze jej použít i preventivně u lidí, kteří si chtějí omladit vnitřní orgány , prodloužit život, vypadat mladě, zvládat vysokou zátěž, nebo rychle zregenerovat po dlouhodobé sportovní zátěži. Také u těhotných žen a dětí, zejména u těch nedonošených na dorůstání vnitřních orgánů Zachraňuje  lidské životy a navíc celkově omlazuje organismu, což je na lidech výrazně vidět . Jsou to nové technologie, které mají být odhaleny lidstvu, které byly tak dlouho tajeny.

 Těším se na setkání a prosím nahlásit účast dopředu, emailem nebo telefonicky.  Dávám několik termínů pro výběr.
Pozvánku můžete přeposlat známým. Přednáška  je zdarma  a  bude prostor i na dotazy.

Přednáška proběhne  dne:  11.2.  od 18 hodin  na adrese:   Anděl, Studio Bodyform, Na Bělidle 42

Jsme první v Evropě, kdo dokáže tuto unikátní formu terapie a regenerace vnitřních orgánů zajistit. Tato léčba v budoucnu nahradí víc jak 80%  dosavadních  postupů klasické medicínské léčby, ale i většinu zdlouhavých  postupů přírodní medicíny. Nebude třeba většiny operací a transplantací.  Kmenové buňky nám otevírají  zcela nové možnosti v regeneraci celého organismu.           

Těší se na Vás Jana Jansová  

Tinktury

Podzim je důležitý pro naše zdraví a posílení harmonie    -       ženy a muže
Kapičky pro zdravý a  krásný sexuální život

Sexuální život je důležitou součástí každého partnerského vztahu. Ve většině případů se se sníženou sexuální touhou potýkají ženy než muži, přesto jde o problém, který se týká obou partnerů  a proto by se neměl v žádném případě brát na lehkou váhu. Důležité je přitom zabývat se příčinami těchto problémů.
Některé příčiny jsou stejné jak pro ženy, tak i pro muže, jiné jsou příznačné pouze pro jedno pohlaví. V dnešní době se musíme o sebe starat, aby vše fungovalo jak má, prodloužili  si mládí, posílili psychiku a vyladili organizmus.  Jednou z příčin je přirozený  pokles hormonů. U mužů testosteron, u žen progesteron a estrogen.

K postupnému poklesu hladiny testosteronu dochází u mužů již od 30. roku života.
První příznaky andropauzy se potom většinou začínají projevovat kolem 50. roku.  Pro zachování mládí a zdraví je potřeba tyto hormony doplňovat v přírodní formě, tinktury z bylin. Takto nám nemohou uškodit.
Příčiny sníženého sexuálního apetitu mohou být jak  psychické,  v dnešní době je to přepracovanost a stres, dlouhodobá úzkost,  deprese.  Psychických příčin může být samozřejmě mnohem víc. Také  jsou  to fyzické příčiny,  mezi ně patří nejrůznější nemoci, například anémie, diabetes nebo také artritida. Výrazný podíl mohou mít také léky, které pacient užívá. Snížené libido tak může být jedním z vedlejších příznaků léčby antidepresivy nebo antiepileptiky.
Chuť na sex do jisté míry může ovlivnit nezdravý životní styl, jako je nadměrné pití alkoholu nebo kouření cigaret. Svůj podíl na sníženém libidu má také užívání drog.
Ne jen nedostatek touhy a chuti může mít za následek nespokojenost při sexu, ale i nedostatečná erekce a malá výdrž partnera. Problémy s prostatou.

Hormonální hladina u žen je kolísavá z důvodu psychiky, menstruace, antikoncepce, únavy, klimakteria, gynekologických operací. Dochází k výkyvům, poklesům, což má za následek nespokojený život žen.

Doporučené tinktury pro MUŽE

Bivoj – mužská síla
Odbourává stres, únavu, doplňuje energii, posiluje srdce a cévní soustavu, tím posiluje erekci

Testosteron - nezestárneš
Je přírodní hormon proti stárnutí a ochabování svalů, vazů. K udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Proti vyčerpání a doplnění sexuální energie.

Mužské tonikum -  na problémy s prostatou
Směs bylin doplňuje energii, dobrou náladu, posiluje a harmonizuje vnitřní orgány.
Mars -  energetický doping muže, afrodisiakum

Tinktury obsahují extrakt z kotvičníku,  ženšenu, rozchodnice,  goji, macu, rdesno mnohokvěté, vrbovku, muira   puama,  schizandra, kopřiva, artyčok, kozinec, šišák, maral, pupečník, reishi.

Doporučené tinktury pro ženy

Progesteron - hormon k vyrovnání hladiny v krvi, při problémech s menstruací

Estrogen – hormon pro vyrovnání hladiny hlavně v klimakteriu

Ženské tonikum – k harmonizaci a tonizaci ženských orgánů

Marilyn – pro doplnění energie a sexuální touhy žen

Venuše – energizuje  ženský organismus, afrodiziakum

Obsah bylin:
Andělika č. aronie, borůvka, srdečník, jablečník, měsíček, schizandra,  kozinec, pýr, škornice, šatavari, damiana, rozchodnice,  gynostema, muira puama, vitánie, jetel, ploštičník, šalvěj, měsíček, lékořice, discorea, kontryhel.

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."