Kosmetické ošetření pleti,krku i dekoltu

Kosmetické ošetření pleti,krku i dekoltu –
-podtlakovou masáží pleti se úplně vyhladí vrásky-

Základem úspěchu našeho ošetření je správná analýza pleti.Na základě správného posouzení stavu a typu pleti se určí i způsob ošetření. Před ošetřením pleť čistíme ultrazvukem, případně dermabrazí. Pokožce se dodá chybějící výživa ve formě séra a aktivních látek s čistými vitamíny ,
Minerály, peptidy apod. .Doplní se hydratace.Další zárukou perfektního výsledku je kvalitní masáž spojená s lymfodrenáží obličeje, krku i dekoltu.Při masáži se uvolní a protáhnou šíjové a trapézové svaly.Hloubkovou masáží se přípravky zapracují do spodních vrstev pokožky.Tak dojde k dokonalé výživě celé kůže,tím i k její regeneraci a obnově buněk Zvyšuje se pružnost a pevnost pokožky obnovením kolagenových a elastických vláken v pokožce.Zpevněním pokožky se zpevní i stěny kapilár.To je velmi důležité při prevenci, nebo léčbě červených žilek v obličeji. Lymfodrenáž zajistí přívod živin k buňkám i v podkoží a odvod zplodin, které mohou být příčinou různých kožních problémů. Nefunguje-li dostatečně lymfatický systém, pokožka se stává zašedlou, nepružnou s nedostatečným a nebo nadměrným promaštěním Dále vznikají různé otoky v obličeji a pod bradou.Hloubkovou masáží, která se provádí přístrojem, dochází k velmi důležité fázi v ošetření. Ke zpevnění a zesílení již ochablých, jemných tkání pokožky.V těchto povolených místech vznikají vrásky. Pokud nedojde ke zpevnění a zesílení pokožky, vrásky se prohlubují a dochází k rychlejšímu stárnutí pleti. Lymfodrenáž pleť odvodní, podpoří látkovou výměnu a tak pleť i pročistí. To je velmi důležité i pro pleť s akné.Zjemní se i rozšířené póry. V kombinaci s podtlakovou masáží pleť vyhladíme žehličkou, omlazujeme, či léčíme laserem, dle typu pleti a potřeby. Na závěr se aplikuje maska dle stavu a typu pleti.Výsledkem celého ošetření je pleť neuvěřitelně jemná, jasná, šťavnatá, vyživená, hladká, pevná a pružná. Má sjednocenou zdravou barvu a přirozenou tonizaci pleti
Největší viditelný rozdíl je v potlačení vrásek a to bez operace a za jedno ošetření.
Po masáži přístrojem dochází i ke zmenšení podbradku.
Pleť se stane vaší ozdobou

Rozšířené a popraskané žilky – dokážeme si s nimi poradit

Příčinou červených rozšířených žilek,které mohou tvořit síť na tvářích a nosu je většinou dispoziční ochabnutí kapilárních stěn.Pokud pokožku správně neošetřujeme hlavně v zimních a letních měsících,problém se zhoršuje. Naše ošetření je založené na zpevnění a zesílení tenké a citlivé pokožky.Zároveň dochází ke zpevnění a zesílení kapilár a ke zvýšení pružnosti
Jejich stěn. Ošetření se provádí přístrojovou masáží v kombinaci s účinnou kosmetikou.V některých případech využíváme ozónové terapie.Ošetření je příjemné a účinné.

Dále nabízíme i ostatní kosmetické služby
Úprava obočí, barvení řas a obočí,trvalá na řasy,ošetření očního okolí,depilace teplými vosky, ošetření rukou a nohou parafínem apod.

 

scin scrubber je přístroj kde pomocí různé kombinace ultrazvuku, galvanického proudu a laseru.provádíme ošetření postižené pokožky.Obličej,záda apod. Dle potřeby a stavu pokožky provádíme potřebnou intenzitou peealing.a hloubkové čištění. Jde o bezbolestné, neagresivní ošetření.Odstraní se rohová vrstva,otevřou se póry, rozpustí se kožní maz s nečistotami ve folikulech.Tyto nečistoty (uhříky)se pomocí galvanického proudu vytáhnou z ucpaných póru a vyčistí se tak i všechny vřídky. Za pomocí ultrazvuku se rozpustí tukové nerovnosti, mília apod. Na závěr se do pokožky zapracují antibakteriální, protizánětlivé a zklidňující přípravky lymfatickou masáží, ultrazvukem, nebo laserem.
Tímto ošetřením můžeme zlepšit stav pokožky při výskytu jizev, pigmentových skvrn a odstranit míli, bez porušení povrchu pokožky.Ošetření je bezbolestné,účinné a velmi efektivní.

 

Chemický peeling je účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se při léčbě akné, pigmentací různého původu nebo pro zmírnění projevů stárnutí pleti. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE, PATENT NA RENOpeel LABORATOŘÍ MEDIK8
• exfoliace a kožní obnova
• cíleně působí na typ kožního problému , dochází k buněčné regeneraci
• ošetření lze aplikovat celoročně, vysoká kožní tolerance

Chemický peeling se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují na pleť:

1. Hydrogel Reticulé
Technologie MEDIK8 je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře MEDIK8 po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu - HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která svým působením na kůži zaručuje její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže.
Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří MEDIK8 o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace ,vrásky, unavená a stresovaná pleť, atd.
2. Peeling - komplex kyseliny glykolové
Tato aplikační složka obsahuje kyselinu glykolovou, která tvoří aktivní komplex se základní aminokyselinou. Přítomnost komplexu zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou ( podráždění pokožky podobné popálení). Díky tomu může být peeling aplikován též v letních měsících bez rizika vzniku pigmentových skvrn. Tak zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže, zároveň regeneruje buňky na úrovni dermis.Dochází k revitalizaci a léčbě pokožky v celé její síle. Kůže se regeneruje od základu, na povrch.

Indikace:
1. Vrásky, povadlá pleť,stresovaná pleť, pleť v menopauze
2.Pigmentové skvrny různého původu
3.Akné,nadměrná tvorba kožního mazu, rozšířené póry
Frekvence provedení:
jedno ošetření za týden, kúra je 3 až 5 ošetření, u pigmentu
a akné min. 5ošetření
Péče po ošetření doporučujeme
2 dny se přímo neopalovat, 2 týdny krém s UV faktorem min.28.
ráno Créme L+Ecran Soláre, večer Gel Source C + Créme L.
Kontraindikace:
do 14 dnů po botulotoxinu, laseru,akutní herpetická infekce, ekzém, plošné bradavice, řezné rány, ozařování, vysoce podrážděná pleť, léčba roaccutanem.

Aplikace bez masky až 30min, s maskou až 50 min.
Cena za ošetření bez masky 900,-Kč, s maskou 960,- Kč,
při předplacení 5ti ošetření sleva 10%

HYPERPIGMENTACE - CHEMICKÝ PEELING Dépigmentant

1. Hydrogel Réticulé Dépigmentant obsahuje:
• Kyselinu kójovou:
Tlumí tvorbu melaninu, kožního barviva. Redukuje množství pigmentu v existujících skvrnách. Je též dobrým antioxidantem.
• Diosgenin:
Je to speciální molekula (steroidní saponin), která působí na estrogenové a progesteronové receptory v kůži. Vyrovnává jejich aktivitu, a tím celkový metabolismus pleti. Zároveň má antioxidační efekt.
2. Peeling Dépigmentant obsahuje:
• Komplex kyseliny glykolové - 65%, pH = 2:
Má exfoliační účinek, odstraňuje vrchní vrstvu kožních buňek. Díky schopnosti hydrogelu proniká do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci kožních buněk.
• Arbutin:
Výrazně snižuje aktivitu enzymu, který je nezbytný při tvorbě melaninu, kožního barviva. Tím se snižuje jeho zastoupení v kožních buňkách. Arbutin při působení kyslíku oxiduje a stává se neúčinným. Díky hydrogelu je však v této receptuře chráněn.
• Diosgenin:
Je to speciální molekula (steroidní saponin), která působí na estrogenové a progesteronové receptory v kůži. Vyrovnává jejich aktivitu, a tím celkový metabolismus pleti. Diosgenin vytvořený v laboratořích MEDIK8 vykazuje vysokou antioxidační aktivitu - ochranu buněk před ničivým působením kyslíkových volných radikálů.

AKNÉ - CHEMICKÝ PEELING KératoRégulateur

1. Hydrogel Réticulé KératoRégulateur obsahuje:
• Kyselinu salicylovou:
Pomáhá dlouhodobě v odstraňování nadměrné tvorby kožního mazu. Zároveň má protizánětlivý účinek.
• Aminokyseliny z hedvábí:
Mají baktericidní účinek.
2 Peeling KératoRégulateur obsahuje:
• Komplex kyseliny glykolové - 70%, pH = 2:
Má exfoliační účinek, odstraňuje vrchní vrstvu kožních buňek. Díky schopnosti hydrogelu proniká do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci kožních buněk.
• Genistein:
Genistein je čistý sójový extrakt, rostlinný estrogen. Svým ůčinkem výrazně redukuje tvorbu kožního mazu. Kromě toho vyrovnává metabolismus pleti, což vede k její regeneraci.
• Ester vitaminu C:
Tato stabilní forma vitaminu C má výrazně antioxidační účinek. Stimuluje tvorbu kolagenu a pomáhá v hydrataci pleti.
• Komplex zinku:
Tlumí účinek enzymu, který se podílí na tvorbě kožního mazu, čímž se jeho množství
významně snižuje.

 

Kuperóza

Nabízíme nové profesionální ošetření pro citlivou a kuperózní pleť. 

Dermocapillare Siero, je intenzivní bylinné ošetření červených žilek  se zklidňujícím a posilujícím účinkem proti praskání kapilár a červenání pleti.

Žilky se stahují, postupně mizí, pleť se hydratuje, vyživuje a kapiláry se  zpevní. Tím se zabrání jejich praskání a tvorbě kuperózy. Meduňka, lípa, hamamelis a levandule  zklidní podráždění a zčervenání. Extrakt z cypřiše posiluje cévní stěny. Mandlový olej dodá pleti jemnost a ochranu.

Doporučujeme provádět v kombinaci s přístrojem Arteris, který žilky postupně stahuje až odstraní.

Tímto ošetřením je možné doplnit každé jiné ošetření  

Hezkou pleť za nízkou cenu

 

Léčba akné, hloubkové čištění scin skrubber je přístroj kde pomocí různé kombinace ultrazvuku, galvanického proudu a laseru. Provádíme ošetření postižené pokožky. Obličej, záda apod. Dle potřeby a stavu pokožky provádíme potřebnou intenzitou peeling a hloubkové čištění. Jde o bezbolestné, neagresivní ošetření. Odstraní se rohová vrstva, otevřou se póry, rozpustí se kožní maz s nečistotami ve folikulech.Tyto nečistoty (uhříky) se pomocí galvanického proudu vytáhnou z ucpaných póru a vyčistí se tak i všechny vřídky. Za pomocí ultrazvuku se rozpustí tukové nerovnosti, mília apod. Na závěr se do pokožky zapracují antibakteriální, protizánětlivé a zklidňující přípravky lymfatickou masáží, ultrazvukem, nebo laserem.
Tímto ošetřením můžeme zlepšit stav pokožky při výskytu jizev, pigmentových skvrn a odstranit míli, bez porušení povrchu pokožky. Ošetření je bezbolestné, účinné a velmi efektivní.

 

Diamantová dermabraze

je moderní kosmetický přístroj , který pracuje na principu jemného mechanického peelingu (obrušování) kůže pomocí speciálních nástavců, které jsou pokryty diamantovou drtí různé velikosti. Dermabrazí se odstraní odumřelá vrstva kůže, která se tak čistí, oživí a zlepší se její prokrvení. Po ošetření je pleť svěží a hladká. Tato efektivní a nebolestivá procedura je vhodná pro všechny typy pletí, pro ženy i muže bez rozdílu věku. Metoda diamantové dermabraze je v USA v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie. Díky tomu, že metoda nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a téměř žádné kontraindikace, nemá v oblasti péče o pleť konkurenci. Již po prvním ošetření můžete pozorovat na pleti projasnění a větší hydrataci s dalšími ošetřeními se postupně zvyšuje kožní tonus, pleť se vypíná, vyhlazuje a zpevňuje. Doporučujeme 3–8 ošetření podle stavu, únavy a stáří pleti a to v intervalu 14 dní až tří týdnů.

Využití diamantové dermabraze:

* vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek * vylepšení vzhledu jizviček po akné, neštovicích, pooperačních jizev a strií * redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti * ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení * ošetření mastné pleti, zatažení pórů * zjemnění a vyhlazení tzv. trudovité pleti

 

Při ošetření obličeje ultrazvukové vlnění velmi úspěšně podporuje vstřebávání účinných látek ultrazvukem,tzv. sonoforeza, urychluje vyhlazení vrásek. Mikromasáž pomáhá regeneraci pleti, odstraňuje akné, mílie, normalizuje se tvorba kožního mazu, zjemňuje vrásky, jizvy, váčky pod očima, obnovuje dehydrovanou a stresovanou pokožku.

Pro zvýraznění efektu, doporučujeme ošetření v kombinaci s podtlakovou masáží a lymfodrenáží.
Po kombinovaném ošetření dojde zároveň ke zpevnění podkoží i pokožky. Lymfatickou drenáží se urychlí odvod zplodin látkové výměny, uvolněného tuku a vody z mezibuněčných prostor.
Ošetření trvá 2 až 10 minut v případě silné celulitidy je třeba každodenní ošetření, aby se mohly buňky od sebe odlepit a redukovat svůj objem.

 

Radiofrekvenční ošetření pleti

Je to bezpečná a vysoce účinná metoda, známá také pod názvem nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a ochablé pokožky. Odstraňuje otoky, vyrovnává nerovnosti, zmenšuje podkožní tuk, zvýrazňuje původní linii obličeje, perfektně odstraňuje podbradek.

Indikace

Odstranění celulitidy, neinvazivní lifting, vyhlazení vrásek obličeje, vypnutí pleti, odstranění dvojité brady, vypnutí dekoltu, rozpouštění tuků v problematických oblastech, vyhlazení pomerančové kůže, formování postavy, stimulace krevního oběhu, vypnutí ochablé pokožky těla i obličeje a regenerace tkání v těchto oblastech

Aplikace

obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna, záda, lýtka, kolena; použití je možné na všechny tělní oblasti vyjma oblasti prsou u žen

Princip

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel, či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí, které aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Redukuje a vyhlazuje vrásky. Přístrojové rozpouštění tukových buněk v tkáni probíhá při ošetření pouze za předpokladu, že je cílová buňka zahřáta na teplotu cca 43 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla pomocí jater a ledvin. Toto přináší kýžený efekt odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh.

Výjimečnost této technologie spočívá zejména v tom, že radiofrekvenční energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch. Tato energie za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Při ošetření celulitidy se také stimulují spodní vrstvy kůže, tím se zvětší tvorba kolagenu, který je důležitý pro zvětšení pevnosti a elasticity kůže. Touto procedurou dochází k transportu energie a zahřátí hlubokých vrstev podkoží, bez toho aniž by došlo k tzv. termálnímu šoku na pokožce (popálení atd.) Nástavce na ošetření radiofrekvenční energií se velice snadno ovládají a rovnoměrně prohřejí celou ošetřovanou oblast. Po ošetření dochází především ke zvětšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a hlavně zajistí mnohem mladší vzhled.

Pro zvýšení efektu je možné využití baňkové podtlakové masáže ošetřené partie.

Princip rozpouštění tukových buněk:

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin – vrásek či pomerančové kůže. Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně. Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou – toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken – obnova kolagenových vláken je však dlouhodobější proces trvající cca 3 týdny.

 

Ozonové ošetření

Ozonizace O3 je moderní metoda, která slouží k regeneračnímu a léčebnému působení na pleť.

Ozonový vysokofrekvenční zkrášlovač je molekulární přístroj, kdy pomocí speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojů dochází ke kombinaci několika příznivých efektů na pokožku. Dvojmocný kyslík přítomný v pleti se přeměňuje na aktivní trojmocný kyslík – ozon O3. Současně se vytvářejí oxidy dusíku, které právě v kombinaci s ozonem způsobují řadu pozitivních a pro pokožku vysoce účinných efektů.

Indikace ozonu - choroby kůže:

* ekzém

* akné vulgaris

* lupenka

* rozacea

* atopická dermatitida

* keloidy-jizvy

* alepecie /plešatost/

* seborea

* lup

* erythematodes

Indikace ozonu - vnitřní choroby:

* astma bronchiale,

* zánět průdušek,

* hypertenze,

* při bolestech hlavy

Indikace ozonu - chirurgické nemoci:

* popáleniny

* omrzliny

* hematomy

* pooperační rány

* trofické jizvy

* artritida

* bolesti kloubů, šlach a svalů

* křečové žíly

* bércový vřed

Indikace ozonu - ORL choroby:

* rýma

* angina

Indikace ozonu - stomatologické nemoci:

* parodontóza

Kontraindikace přístroje:

* nádorky a výrůstky /pigmentové névy, cévní nádorky/

* těhotenství

* akutné stavy doprovázeny vysokou teplotou těla

* individuální nesnášenlivost d´arsonvalizačního přístroje /místní kožní reakce/

Ošetření vlasů, vlasové pokožky a nehtů:

zvláště příznivě působí masáž proti nadměrnému maštění vlasů a tvorbě lupů. Díky prokrvení pokožky se také v některých případech omezuje vypadávání vlasů. Lámavosti nehtů lze zabránit masážemi nehtového lůžka.

 

IPL MT PROFESIONÁLNÍ KOSMETICKÝ PŘÍSTROJ

S TERAPEUTICKOU KONCOVKOU "SR" URČENOU PRO FOTOREJUVENACI
• vyhlazení vrásek a jizviček, vypnutí pleti, pro podporu tvorby nových kolagenových a elastinových vláken
• celkové omlazení pleti, zlepšení její kvality a k regeneraci kožních buněk
• odstranění nežádoucích pigmentových skvrn a drobných červených žilek
• podporu léčby akné
S TERAPEUTICKOU KONCOVKOU "HR" URČENOU PRO FOTOEPILACI
• k dlouhodobému až trvalému odstranění nežádoucího ochlupení na celém těle včetně obličejových částí a to jak u žen tak i u mužů
Terapeutický výkon s IPL je velmi šetrný, překvapivě efektivní a přitom naprosto bezpečný. Přístroj dovoluje optimální nastavení parametrů intenzivního světelného pulsu, tudíž nedochází k popálení či jakémukoliv poškození kůže pacienta a v průběhu několika aplikací lze dosáhnout trvalého odstranění kosmetické vady.
Přístroj je certifikovaný CE 1313, číslo certifikace B0703193.
PRINCIP NA KTERÉM PŘÍSTROJ PRACUJE:
Přesně cílený intenzivní záblesk světla – intenzivní proud fotonů proniká kůží, kterou je absorbován, přednostně je absorbován pigmentem kůže (melaninem), dále kolagenem, cibulkami chloupků, oxihemoglobinem, vodou v tkáni a pod.
Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy dojde k selektivnímu přehřátí tkáně a následnému zničení vlasového folikulu, odstranění nežádoucí pigmentace či zatavení kapilár. Následkem pulsu se aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných červených žilek, vypnutí jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky, přičemž se jedná o velmi šetrný, jednoduchý, neinvazivní a přitom překvapivě efektivní . Při odstraňování rozšířených červených žilek je světelná energie pulsu částečně pohlcena právě v rozšířených žilkách např. obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika dnech až týdnech k jejich vstřebání. Přístroj dovoluje optimální nastavení parametrů záblesku, tudíž nedochází k popálení či jakémukoliv poškození kůže. V průběhu několika aplikací lze dosáhnout trvalého odstranění kosmetické vady.
VÝHODY TOHOTO KOMBINOVANÉHO IPL PŘÍSTROJE OPROTI KONKURENČNÍM MODELŮM:
• velmi velká aktivní plocha pulsu 9,2 cm2, ošetřené plochy jedním pulsem
• široké možnosti nastavení jednotlivých parametrů světelného pulsu vždy s ohledem k druhu výkonu, typu a citlivosti pokožky pacienta

 

Krásnější již po první aplikaci.
Převrat v estetické dermatologii . Nabízíme toto ošetření jako první v ČR.
Vyzkoušejte nové LED-fototerapeutické, laserové ošetření s okamžitým efektem. Přístroj se využívá dle nastavení programu především pro
• vyhlazení a zpevnění pleti, odstranění vrásek a jizviček
• celkovou fotorejuvenace tj. omlazení pleti. Zlepšení kvality pleti a regenerace kožních buněk , hloubkové hydrataci, zmenšení velikosti pórů a zlepšení elasticity pokožky
• podporuje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken
• urychlení regeneračních metabolických procesů ve svrchních vrstvách pokožky
• podporu léčby akné s velmi dobrými a rychlými výsledky
• podporu lymfatického systému a odstranění otoků na pokožce
• podporu léčby popálenin
• podporu léčby kožních nemocí
• pozitivní vliv na snížení krevního tlaku, podporu léčby osteoporózy
• podporu léčby zánětlivých procesů na pokožce
• terapii zimních depresí
Ošetření přístrojem LED Phototherapy je velmi příjemné , vysoce účinné, bez vedlejších účinků. Je vhodné pro ženy i muže a všechny typy pleti.

Faceliftingové ošetření vám ubere několik let a vy budete vypadat mnohem mladší.
Léčebná ošetření činí pouhých 10 až 30 min

 

Biostimulační laser

Použití biostimulačního laseru Orionis therapy v kosmetice

Biostimulační laser v kosmetice má již své nezastupitelné místo. Lasery v kosmetice mají dané parametry. Slouží nám k péči o povrchovou vrstvu kůže, aby naše péče byla co nejúčinnější. Je velmi dobrým pomocníkem při řešení problémů na pleti a prevencí. Je vhodný pro jakoukoliv pleť a věk, hojí záněty, regeneruje pleť a nemá žádné vedlejší účinky.

Laser je zařízení používané pro neinvazivní laserovou terapii. Lasery fungují na principu biostimulace – stimulují mitochondrie v buňkách k výrobě ATP (adenosintrifosfátu). ATP energizuje buňku a tak probíhá rychlejší reprodukce, což vede k větší produkci kolagenu. Biostimulační laser rovněž podporuje výměnu přes buněčnou stěnu. Oba tyto efekty vedou ke zdravější kůži a snížení léčebné doby. Laserová terapie nezpůsobuje bolest, poranění či zarudnutí.

Pravidelná aplikace viditelně zmírňuje projevy stárnutí. V případě pupínků nebo malých poranění a modřin, zvýšené hojení je patrné již během prvního dne.

Možnosti biostimulačního laseru v kosmetickém salonu

Hojení zánětlivých a jiných poruch

Akné – jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Alopecie – podpůrná péče, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém – laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby. Pozor! Neřeší problém alergie jako takové.

Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří laserem ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť

Vrásky – laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů. Laserové světlo pronikne pouze pod povrch pleti a postará se o to, aby se uvolněná kolagenová vlákna opět zpevnila. Účinek laseru přetrvává velice dlouho.

Aplikace po kosmetických procedurách

Depilace - aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. Nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Terapie jizev

Jizvičky po akné - péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy - laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Poruchy pigmentace

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění.

Kuperóza – červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

V kosmetice se laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

 

Galvanická žehlička

se používá  k hlubokému čištění pleti od nečistot a toxických látek, vyhlazení pleti, k zapracování aktivních látek galvanickým proudem do pokožky. . Při tomto procesu, který je vhodný na všechny typy pleti, dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků a zprůchodnění pórů. Galvanická žehlička je vhodná také pro lidi trpící lupénkou, akné, ekzémem či dermatitidou. Výsledkem působení této žehličky dochází k zeštíhlení a omlazení obličeje a také zmírňuje tmavé kruhy pod očima.

 

Nová tvář bez operace, bez bolesti , novou technikou.
Máte s pletí potíže? Jemné vrásky,kruhy pod očima,suchá nebo mastná, rozšířené pory, povadlá , zašedlá pleť, pigmentové skvrny,jizvičky po akne.

K zachování věčného mládí a zdravého vzhledu udržení zdravé krásy, je nejpřirozenějším prostředkem kyslík, doplněný o aktivní látky

Nově vyvinutá technika mikroproudu čistých aktivních látek ( vitamíny, minerály, kolagen,elastin) a vstřikovaného 95% kyslíku pod vysokým tlakem umožňuje bezpečný omlazovací program a regeneraci pokožky..

 

Chraňte svou pleť před stárnutím.
Naše pokožka je vystavena tisícům agresivních vlivů jako je znečištěné ovzduší, UV záření, stres, nedostatek spánku…..Volné radikály způsobují, že naše pleť je povadlá, postrádá pevnost zářivý vzhled a vitalitu. S cílem aktivovat obranyschopnost a zastavit předčasné stárnutí pleti, vzniklo nové kosmetické ošetření pro ženy, které se chtějí cítit spokojené a pečovat o svoji pleť inteligentním způsobem.
Ošetření obsahuje klíčové prvky : cytokiny, kaviár, kys.hyaluronovou, aloe vera a kyslík. Všechny složky napomáhají obnovit důležité funkce buněk pokožky a zároveň je posilují v boji proti stárnutí.
Moderní omlazení OXYPUMP

profesionální, pečlivě vypracované, vysoce účinné

Čekáte od kosmetického ošetření maximální výsledky a chcete si odpočinout?
Pak vyzkoušejte profesionální přístroje při ošetření OXYPUMP, které to dokáží.
Díky nejmodernější technologii a vitamínovému koktejlu s kyslíkem, dovedeme zlepšit stav pleti a omladit ji . OXYPAMP je ošetření na korekci vrásek kolem očí, rtů v oblasti čela a zpevnění pleti. Během ošetření se na pleť působí ultrazvukem, provádí se podtlaková duo masáž. a masáž sondou oxypump, která napumpuje do pleti výživnou masku kaviár a kyslík.
1.Ultrazvukové čištění - pracuje na principu velmi jemných vysokofrekvenčních vibrací, které odstraní nečistoty hluboko z pórů a odumřelé buňky. Čištění je velmi příjemné.
2. Masáž pomocí vakua – aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu. Pleť se postupně zpevňuje. Aktivuje se lymfatický systém, vyplavují se toxické látky, masáž odstraňuje otoky a vrásky.
3. Mezoterapie ultrazvukem – účinné látky pronikají hluboko do pokožky.
4.Oxypump masáž – sonda se silnou koncentrací kyslíku napomáhá obnovit důležité funkce buněk pokožky a zároveň je posilují v boji proti stárnutí.
Pleť je po ošetření svěží, zářivější, pevnější, hladší. Obličej získá ztracenou pohodu, mladistvý a zdravý vzhled.Výsledky jsou vidět už po prvním ošetření. Pokud vyzkoušíte celou kúru, dosáhnete i trvalejších výsledků.Většinou se doporučuje 6 hodinových ošetření. V rozmezí 3 - 6ti týdnů.
Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť.
Pro ženy středního věku všech typů pleti ( cytokiny a kyslík) proti vráskový omlazující efekt
Pro zralou, stárnoucí pleť( kaviárové pohlazení, kyslík) dokonalá hydratace, vypínací efekt
Také se Vás všichni ptají zda nejste zamilovaná? Nejste? Tak to je tím, že vypadáte dobře, protože jste si nechala u nás provést ošetření OXYPUMP.

 

Manuální lifting je moderní metoda vyhlazování obličeje, která pracuje s mimickými svaly a tím působí přímo na příčinu vrásek. Je uznaná lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační metodu.
Zároveň mimické svaly i pokožku uvolňuje, napomáhá prokrvení, a tím i odvodu toxických látek z tkání. Je to velmi relaxační a voňavá masáž, výsledkem které je nejen příjemnější a mladší vzhled, zároveň také dochází k odbourání stresu a obnově duševní harmonie.
Pro získání douhodobého efektu se doporučuje kúra 10 ošetření v délce 60 minut cca 1x týdně, následně obnovení zhruba 1x měsíčně.
Cena masáže je 580,- korun, cena celé kúry je 5.000,- korun (500,- korun za 1 ošetření).

Kontraindikace:

  • Pokožka poškozená nadměrným sluněním
  • Zánětlivé onemocnění pokožky
  • Vysoký krevní tlak
  • Předem je třeba upozornit na poruchu štítné žlázy
  • Po aplikaci botoxu je nutná konzultace s lékařem

Kontakt: Markéta Boháčová tel. 775 081 904
Studio Bodyform Cosmetics, Plzeňská 232/4, Praha 5 – Smíchov
Tel. 605 211 252, 731 562 631

 

Ošetřením dochází ne jen k výraznému zmírnění a vyhlazení vrásek v oblasti krku a dekoltu, ale i k redukci podbradku. Přípravky s obsahem ženšenu a bio-aktivních látek hloubkově vyživí,  zregenerují a posílí pokožku krku a dekoltu. Zvýší se pevnost a zlepší se celkový vzhled. Patentovaný komponent CRD-1,  v masážní emulzi, zesiluje membránu kožních buněk, čímž chrání pleť před ztrátou vlhkosti. Bio sacharid a hedvábný protein vytváří na povrchu pokožky ochranný film. Ošetřením s podtlakovou masáží a lymfodrenážní získáte perfektní dekolt i krk. Doporučujeme 5  až 10 ošetření, dle typu a stavu pokožky.

Žádejte ve svém studiu ať máte výstřih  vždy přitažlivý!!

Délka ošetření: 

  • masáž s maskou trvá 30 minut
  • bez masky 10 minut

 

MEZOTERAPIE- Zbavte se vrásek!
Cílený zákrok pro přirozené omlazení pleti
účinný v oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou
Kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších složek lidské kůže. Hraje základní roli při zachování mladistvého vzhledu. Jakmile se začnou prohlubovat rýhy ve střední části obličeje, kůže povoluje, klesají ústní koutky, obličej opticky stárne. Stárnoucí pokožka ztrácí kyselinu hyaluronovou, následuje dehydratace, ztráta pružnosti, pokožka je bledá rýhovaná, vrásčitá.

Klinické studie prokázaly, že kyselina hyaluronová aplikovaná mikrovpichy do střední vrstvy kůže pleť dokonale regeneruje, hydratuje, napíná a vyplňuje vrásky. Zlepšuje pevnost a aktivní metabolismus. Je účinným antioxidantem Pleť po aplikaci je výrazně hladší, jemnější, stahují se póry. Dokáže vypnout a zaplnit rýhy v krajině čela, očí, nosu, rtů, brady, krku i dekoltu. Minimalizuje kruhy pod očima.
Obnova funkčnosti kůže, roky výrazně umazává.
Kdo chce stárnout pomaleji, má možnost.
Aplikace 1x týdně, opakovat dle potřeby, za 5-24 měsíců. Udržovací sezení lze 1x za měsíc, ošetření za 15-30minut.
Doporučujeme pro zvýšení efektu spojit s kosmetikou.
Nevhodné pro těhotné a v době kojení.

Další použití: bělení pigmentu, strije, jizvy

ošetření provádí lékařka

cena od 1500,-Kč,

REVOLUCE V HUBNUTÍ
Jehličkami proti tuku
liposukce bez operace
Pokud Vás trápí nějaký ten špíček navíc, nebo povolená kůže, zkuste lipolýzu. Budete překvapena výsledkem.
Mezoterapie, lipolýza, je cílená redukce podkožního tuku a lokální odbourání celulitidy. Metoda pracuje s velmi tenkými jehličkami. Jde o přímé zavádění účinných látek do kůže. Aplikace je bezbolestná. Délka jehliček je zvolena podle velikosti tukové tkáně v místě aplikace. K dosažení požadovaného efektu je třeba provést sérii 4 až 6 aplikací, a to 1x týdně, nebo 1x za dva měsíce, dle aplikované látky. Dochází k viditelnému zeštíhlení a zpevnění po jedné až tří aplikacích. Odstraní se vrstva silná 2-4 cm tuku. Efekt je trvalý při dodržení správné životosprávy. Při odstranění celulitidy je potřeba 4 až 6 aplikací po týdnu, někdy až 15 aplikací. Od 7aplikace po 14ti dnech. Pro dosažení maximálního efektu kombinujte s lymfomasáží, zábaly apod. V případě potřeby lze opakovat za čtvrt až půl roku.
Jaké partie se dají opravit?
Tváře, podbradek, paže, břicho, podbřišek, boky,hýždě, stehna, kolena.

Nevhodné pro těhotné a během kojení

ošetření provádí lékařka

cena od 1500,-Kč, podle množství a druhu použité látky

 

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."