Proč trávit hodiny v tělocvičně – stačí 10 minut!

Historie DREAM HEALTHER

Východoněmecký profesor Biermann se zabýval výzkumem vibračního efektu na lidské tělo a v roce 1960 objevil tak zvanou Advanced Vibration Technology, díky níž mohli ruští kosmonauti o deset let později setrvat ve vesmíru rekordních 420 dní, zatímco Američané byli nuceni se vrátit na Zemi již po 120 dnech. Roku 1999 vyvinul slavný trenér holandského atletického týmu Guus Van Der Meer vibrační plošinu, jako účinnou součást tréninkových metod. V roce 2003 zavedlo NASA stroj DREAM HEALTHER pro své vesmírné programy a už v roce 2007 dorazil i do České Republiky. V současné době na něm cvičí světové celebrity, jako například Madonna, Demi Moore, Claudia Schiffer, Julia Roberts, Ivana Trumpová, David Beckham, Ben Affleck, George Clooney, monacký princ Albert atd. a sportovní kluby( FC Barcelona, Arsenal ). V České Republice ho zná a využívá zatím jen několik málo jedinců.

Co je Advanced Vibration Technology a jak funguje DREAM HEALTHER
Advanced Vibration Technology využívá mimovolního strečového reflexu, jako přirozené reakce těla na narušení rovnováhy za účelem zvýšení stimulace svalových vláken.
Dream Healther pracuje na bázi mimovolních tělesných reflexů, jakými je třeba mrknutí oka. Jsou vyvolány vibrací, působící na vysoký počet svalových vláken, která nejsou při běžném tréninku ovlivnitelná. Reakce těla na mechanické stimuly je naprosto přirozená a nenucená. Tyto stimuly produkují strečové reflexy, které mají s ohledem na frekvenci za následek rychlé a intenzivní smršťování svalových vláken, a to 30-50krát za sekundu, tedy 1800 až 3000 krát za minutu, čímž simuluje mnohonásobné opakování.

Trénink na Dream Healther umožňuje cvičenci snadný, bezpečný a vysoce efektivní trénink, kdy za pouhých 10 minut dosáhne stejných výsledků jako při běžném cvičení trvajícím 1-1,5 hodiny.
Vibrační trénink na Dream Healther umožňuje kvalitní procvičení svalstva celého těla. Výsledky studií prokázaly, že cvičením na tomto stroji je možné pozastavit rozvoj osteoporózy a urychlit obnovu poškozených šlach a vazů. Účinně bojuje i proti celulitidě a díky zapojení několika svalů současně zlepšuje koordinaci pohybů.

DRAM Healther je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména okolo břicha, stehen a hýždí. Snížení tuku z vnitřních orgánů. Zvyšuje svalovou sílu, svalovou vytrvalost a reakční sílu, pomáhá při rehabilitaci, zesiluje kostní hmotu a předchází osteoporóze, zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu, odbourává celulitidu a zlepšuje krevní oběh.

Revolučnost technologie DRAM Healther spočívá zejména v tom, že cvičení trvá jen 10-20 minut, cvičí se ve výdržových pozicích ( podřep, klik, výpady ) a vibrace simulují mnohonásobný počet opakování. To jest vydržíte-li v kliku půl minuty, nahradí to cca 1000 kliků. Nejedná se tedy o pasivní ale aktivní cvičení.

Doporučujeme kombinovat s lymfodrenáží, infrasaunou, zábaly s ozonem.

DRAM Healther je geniální díky výsledkům, které jsou viditelné za tak krátkou dobu. Je to velká výzva pro všechny, kteří nemají na cvičení čas, cvičení je nebaví nebo nemají vůli. Pro lidi kteří chtějí vypadat a cítit se lépe, být silnější a zdravější. Dream Healther je vysvobozením pro lidi s nadváhou, celulitidou a osteoporózou.

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."