Možnosti a výhody homeopatie

Homeopatie je více než 220 lety praxe ověřená diagnostická a léčebná metoda, která zároveň skýtá obrovský vývojový potenciál. Je schopna nejen obstát v konkurenci s nejmodernějšími odvětvími medicíny, ale také je velmi dobře doplňuje.
Zkusme shrnout hlavní důvody, proč zvolit homeopatickou léčbu, a specifikovat, jak ji používat:

  • Homeopatie vychází ze skutečnosti, že každý živý organizmus je jiný, a respektuje ji. Proto se homeopatická léčba přizpůsobuje konkrétnímu pacientovi a jeho stavu. Díky individualizovanému přístupu dosahuje tato léčba vysoké efektivity i bezpečnosti.
  • Homeopatie léčí pacienta vždy jako celek a bere v úvahu souvislosti jeho onemocnění. Díky tomu nemůže docházet k přehlížení jednoho problému na úkor druhého a pacient si může být jist, že se homeopatický lékař zabývá skutečnou podstatou jeho problému.

Naturopatie je oborem celostní přírodní medicíny, který propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s novými poznatky klinického výzkumu. Pomáhá při řešení i prevenci různých onemocnění nebo jako doplňková terapie. U závažných chorob se snažíme klientům minimálně ulevit od některých nepříjemných příznaků a zlepšit kvalitu jejich života. Zázračné pilulky samozřejmě neexistují, ale pokud se člověk aktivně zapojí do řešení svého problému, výsledky bývají velmi dobré.


S jakými obtížemi se na nás lidé nejčastěji obracejí?

Nejčastěji mě navštěvují lidé s různými imunitními, zažívacími, gynekologickými nebo hormonálními problémy, alergiemi, ekzémy a daší zdravotní obtíže.

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."