Myostimulátor

 

Vakuové, podtlakové masáže přístrojem ( SPM )

Vakuové, podtlakové masáže přístrojem ( SPM )
Vakupress
Po absolvování naší kůry budete mít pevné, štíhlé a zdravé tělo bez diet a cvičení

SPM ( Suction Pump Massage ) je speciální druh fyziologické masáže, kdy se pokožka nasává pod tlakem nastaveným na přístroji do skleněné pistole /baňky/ a speciálními tahy se provádí masáž. Síla vakua se řídí stavem pokožky. Dochází k celkovému pročištění organismu, posílení imunity a zdraví.
.Velmi úspěšně se využívá při odstraňování celulitidy a podkožního tuku. Tak můžeme tělo ne jen zeštíhlit až o několik centimetrů, ale i vytvarovat Vámi zvolené partie. Dochází také ke zpevnění, viditelnému vypnutí a omlazování pokožky celého těla, ztenčení jizev, strií,ale i pročištění a regeneraci celého organismu.
Při kosmetické masáži se odstraňují vrásky a otoky. Pokožka obličeje, krku i dekoltu je vypnutá, pevná, hladká a pružná. Ošetření se nazývá “Žehlička na vrásky“. Ztrácí se červené žilky v obličeji. Léčí se kožní poruchy, akné viz. kosmetika.
Při aplikaci prsních aplikátorů, dochází ke zpevnění, zvětšení a modelaci poprsí viz. ošetření poprsí.
Metoda byla vyvinuta v Německu na začátku devadesátých let, populární se však posléze stala i v USA. V ČR je známá přibližně od druhé poloviny devadesátých let..
Kúra je prováděná pomocí přístroje v kombinaci se zábalem a infrasaunou. Trvá asi 2 hodiny /kompletní ošetření celého těla/ a skládá se ze dvou na sebe navazujících etap.
Při první etapě se provádí vlastní podtlaková masáž. Masáž dělíme na tři fáze. Tělo nejdříve natřeme speciálním krémem, který masáž usnadňuje a pokožku vyživuje Při první fázi dochází k uvolnění lymfatických drah a aktivaci lymfatického systému. Ve druhé fázi masáže, při hloubkovému rozmasírování a prohřátí pokožky, dochází k rozrušení tukových buněk, rozbourání tukových polštářků a celkové aktivaci metabolismu. Pokožka je masáží silně prokrvena. Krev přivádí do buněk živiny a odplavuje zplodiny, toxické látky a tuk Tak dochází k celkovému pročištění a regeneraci pokožky. Při třetí fázi, kdy je podtlak nejvyšší, se masáží zpevňuje ochablé podkožní vazivo a pokožka se stává sametově hladká, pevná a navrací se jí pružnost.
Po masáži následuje druhá etapa kúry. Při ní je tělo opět natřeno výše zmiňovaným speciálním krémem, který se stává ještě účinnějším při dosažení vyšší teploty. Aby bylo této teploty dosaženo, kombinujeme masáž s prohříváním v infračervené prohřívací kabině (INFRASAUNĚ) a tzv. body wrappingem – zábalem těla do fólie. Teplem dojde ke zrychlení metabolismu a snadnějšímu vyplavování odpadních látek včetně tukových částeček. Zavinování ve správném směru se zvyšuje tlak na pokožku. Na tlakové změny pak reagují chlopně žil a lymfatických cest a to tak, že se otevřou a odpadní a toxické látky uložené v buňkách jsou odváděny ven z těla. .
Aby se zplodiny mohly z organismu snadněji vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutiny v tkáních. Zákazníci proto musí po absolvování celé procedury, vypít do 24 hodin minimálně 3 litry tekutin. Při tomto pitném režimu, dodržovaném po každé proceduře, dochází ke znatelným úbytkům na objemu ošetřených částí (i několik centimetrů). Zákazníci by přitom měli absolvovat tyto kúry miminálně pětkrát a to nejlépe obden.
Velmi dobré účinky na pokožku má “lymfodrenáž“ tímto přístrojem po liposukci, zpevňuje a vyrovnává kůži.
Mezi spokojené zákaznice patří i těhotné klientky, velice jemnou a citlivou lymfomasáží se uvolňují bolestivé a otoky zatížené nohy.

Úspěšně přístroj používáme i k rehabilitačním masážím zatuhlého svalstva a odstraňování bloků páteře.
Dále nabízíme mnoho druhů ručních masáží – lymfatickou, čínskou tlakovou, relaxační a lahůdku pro všechny se sedavým a náročným zaměstnáním masáž manažérskou, jde o dokonalé uvolnění celé páteře a příjemnou psychickou relaxaci těla i mysli.
.
Velmi efektivní jsou i zábaly skořicové vhodné k redukci objemu, prokrvení a pročištění kůže nebo zábaly z mořského bahna a řas, které jsou bohaté na jód a přirozeným způsobem stimulují buněčný metabolismus a zlepšují jeho výkonnost. Jsou účinné proti otokům, způsobených zadržováním vody. Obsahují i mnoho minerálních látek, které příznivě působí na klouby a šlachy. Parafínový zábal - výborný pro krásné ruce, nohy i nehty. Myostimulátor – přístroj, který je vhodný k dotvar ování postavy,zpevňuje ochablé svalstvo.

Všechny námi nabízené masáže a ošetření provádí zkušené diplomované fyzioterapeutky.
Na další informace se můžete zeptat osobně ve studiu, nebo telefonicky (viz kontakt).

Zpevnění nebo zvětšení a modelace poprsí bez skalpelu!!!

- Jen dva přístroje v České republice
- Ošetření si získává stále větší oblibu

Pokud chceme o sebe pečovat komplexně, nesmíme zapomínat na své poprsí. I ono si zaslouží naši péči. Specielně pro pokožku prsou byl vyroben regenerační gel, který v kombinaci s masáží poskytuje pokožce aktivní výživu, hydrataci a vitalitu. Gel je nemastný, svěží, obsahuje zpevňující látky a obnovuje buněčné struktury pokožky. Jde o podtlakovou masáž poprsí pomocí prsních aplikátorů napojených na přístroj, který pracuje s pulzujícím podtlakem. Vzhledem k tomu, že prsa nemají žádné svaly, pouze mléčnou žlázu a tuk, je třeba zpevnit pokožku a obnovit její pružnost. Masáží dojde k nové tvorbě elastenu a kolagenu, tak se obnoví pružnost a pevnost pokožky.

 

Kavitace

Kavitace - liposukce ultrazvukem
Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Po této bezbolestné liposukci není nutná žádná rekonvalescence a můžete se normálně zapojit do běžného života bez omezení. Liposukce lze opakovat, záleží na požadovaném úbytku a počtu problémových tělesných parti.
Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!
Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.
PŘED OŠETŘENÍM:
Je doporučována hypokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.
PRŮBĚH OŠETŘENÍ - FÁZE KAVITACE:
Kosmetička označí a přeměří ošetřovanou partii. Následně aplikuje speciální gel a ultrazvukovou hlavicí neustálými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Během ošetření může klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání. Tato fáze trvá 30-40 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.
PO OŠETŘENÍ:
Po ukončení kavitace kosmetička provede 20 minutovou drenáž (presoterapii), která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim s min. 2 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

 

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."