Poděkování a doporučení


Úžasný relax v prostředí, které Vám dopřeje odpočinek, uvolnění a pleti ozdravnou kúru.
Kvalitně odvedená práce s krásným výsledkem. Zcela osobní přístup. Děkuji a těším se na příště.
K paní Jansové chodím na kosmetiku a na masáže pravidelně již patnáct let. Vždy si tady můžu vybrat něco z nejnovějších trendů ošetření pleti i těla. Kombinace služeb na vysoké profesionální úrovni a zároveň velmi citlivý a individuální přístup vede k tomu, že člověk po návštěvě doslova „pookřeje na těle i na duši“. Často se mi stává, že si známí, kteří mě po návratu od paní Jansové potkají, myslí, že jsem se právě vrátila z dovolené. Prý vypadám nějak nezvykle „mladě a odpočatě“.
Iveta Světlá


Nedávno jsem přišla k paní Jansové ve velmi špatném fyzickém i psychickém stavu. Dlouhodobě jsem čelila velkému stresu jak v práci, tak i v osobním životě, což na mě zanechalo očividné stopy – hodně jsem zhubla, neměla jsem chuť k jídlu, stále jsem kašlala, cítila jsem se naprosto bez energie – prostě jsem byla jen několik kroků od celkového zhroucení. Paní Jansová se mě přímo lekla, vypadala jsem prý, jako by mi někdo umřel.
Jelikož jsem do Čech přijela jen na pár dní (posledních 10 let pracuji v cizině), měly jsme na nápravu situace jen dva půldny. Nikdy bych nevěřila, co lze v tak krátké době udělat. Paní Jansová zkombinovala všechny své znalosti z oblasti čínské medicíny, masáží, očisty organizmu, psychologie a přidala k tomu velkou osobní moudrost. Asi po dvaceti minutách aplikace akupunktury jsem začala cítit, že se mi vrací energie a chuť do života. V empatickém rozhovoru se můj depresivní a poraženecký postoj začal pozvolna měnit v chuť do života, v záblesky optimismu a nápady, jak celou situaci řešit. Již po jednom komplexním ošetření jsem se cítila jako po několikatýdenním pobytu v lázních, kombinovaném s psychoterapií.
Paní Jansové tímto za tuto neuvěřitelně rychlou a účinnou pomoc z celého srdce děkuju a Vám všem, kdo tento můj příběh budete číst, služby paní Jansové vřele doporučuji

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."