Jak zatočit s jarní únavou

Zbavte se únavy, tělesného a duševního vyčerpání
Dodejte svému tělu vitamíny a minerální látky
Po zimě je naše tělo ještě rozmrzelé, oslabené, rozbolavělé a do jisté míry unavené. Je tedy nejvyšší čas na jarní úklid našeho organismu a doplnění dostatku vláhy, živin a energie, aby mohl zase prospívat po celý rok.
Někteří lidé mohou pozorovat v tomto období tzv. jarní únavu, která může komplikovat běžný život. Jedná se v podstatě o zvýšenou únavnost, nevýkonnost, zvýšenou potřebu spánku či duševní a tělesné vyčerpaní. Někteří jedinci mohou také registrovat problémy s bolestmi hlavy či závrativostí, dokonce i lehce zvýšené teploty a nebo svalovou nevýkonnost. Příčinou tohoto stavu může být přechod ze zimního do jarního období, nedostatek vitamínů či minerálních látek, snížená odolnost vůči stresu, ale i jiné infekční či autoimunitní choroby.
Proto by se neměla zvýšená únavnost a vyčerpanost organismu podceňovat. Přírodní medicína dokáže velmi dobře stavy únavy a vyčerpanosti ovlivnit.
Základním kamenem je zvýšení příjmu vitamínů a minerálních látek, které je v tomto období velmi důležité, stejně tak jako pravidelné cvičení či jen pouhé strečingové protažení po ránu, které prospívá rozproudění energie.
Jak si tedy pomoci ?
Nabízíme bylinné tinktury, směsi čajů, přípravky TČM
Stačí se objednat do naší poradny.

 

V našem studiu poskytujeme klientům individuální terapii a osobní konzultace. Nabízíme otevřený přístup ke klientovi a respekt k jeho problémům, se kterými přichází. Domluvíte si schůzku, která vám pomůže s osobním rozvojem a ukáže co má smysl.
Při práci s klientem, se soustředím na vše podstatné, důležité pro Váš osobní i pracovní rozvoj. Naučíte se být úspěšní v osobním i pracovním životě jednou pro vždy.
Vyzrajete na negativní emoce a získáte větší sebejistotu, životní pohodu, vztahy po kterých toužíte v práci i v osobním životě.

 

Typy konzultací, kurzů, terapií:

 • Emoční inteligence, osobní rozvoj a komunikace
  Rozvoj osobní zralosti a autority
  Tajemství odolnosti a výkonnosti
  Redukce stresu ne jen pro manažery
  Přesvědčivá komunikace a vyjednávání
  Emočně inteligentní komunikace
  Emoční a prožitková terapie
 • Procházet životem s emocemi dává člověku příležitost prožít jedinečný pocit, jaké to je, být naživu, cítit, milovat a nenávidět, prostě žít. Bez emocí by byl život nudný. Jsou kořením našeho života.
  Víme, že celý náš vývoj, růst a poznání je úzce spojeno s emocemi, které jsou pro náš život nevyhnutelné. Takže základ rozvoje emoční inteligence leží v tom, jak své emoce používáme a v co je proměňujeme.
  Emoce, pokud se jimi zabýváme, snažíme se je pochopit a proměnit, přispívají k našemu osobnostnímu růstu, vyspělosti a moudrosti.
  A to jak emoce libé, šťastné a příjemné, které obvykle člověka nikam moc nepohánějí, tak emoce nelibé, bolestné, které nás pohání vpřed, za předpokladu, že se rozhodneme je proměnit v sebepoznání a porozumění životu, namísto toho, abychom je pouze potlačili či protrpěli.Proč se přihlásit právě k nám?
  Zvládněte své emoce a ovlivněte svůj život.
  Získejte tak větší sebejistotu, emoční hodnotu, životní pohodu a vztahy po jakých toužíte.
  Získejte nové návyky.
  Díky kterým zjistíte, že komunikace se zákazníky, klienty, kolegy, partnery může přinášet mnohem více oboustranné spokojenosti.
  Naučte se měnit situace, které vám nevyhovují
  Objevte mnoho způsobů, jak změnit situaci, která vám nevyhovuje v jinou, zdravější, veselejší, uvolněnější a produktivnější.

  Pro koho?

  Vedoucí pracovníci všech úrovní od TOP manažery po mistry

  Obchodníci, prodejci a podobné profese

  Všechny pozice, jejichž práce je z podstatné části založena na komunikaci cíle

  Potřebujete vycházet s odlišnými typy lidí, lépe s nimi komunikovat a všichni z toho profitovat?

  Na kurzu, terapii si osvojíte především


  JAK poznat, jak nás emoce mohou ovládat a naopak, jak je můžeme v pracovním životě zvládat a využívat;

  získat větší odolnost v náročných pracovních a osobních podmínkách;

  naučit se používat empatii v každodenních běžných i složitých situacích;

  najít a posílit vlastní sebehodnotu, stabilitu a rovnováhu;

  ovládat (regulovat, řídit) své emoce a účinně se vypořádat s emocemi druhých;

  úspěšně si poradit s konflikty a změnami;

  rychle a účinně zastavit stresovou reakci;

  posílit vnitřní motivaci;

  porozumět mechanismům fungování pocitů, emocí, mysli a vnímání, které se projevují ve všech oblastech pracovního působení, kterými jsou: vůdcovství, motivace, týmová identita, firemní kultura, komunikace, řízení změn, stresová odolnost, řešení konfliktů, prodej, pozitivní naladění a další.

  Umění především ovládat své emoční projevy, znalost o vlastním průběhu emočních reakcí, respektovat názory a životy ostatních bez jakéhokoli odsuzování či nálepkování. Respektovat kolegy a ostatní zaměstnance. Nepoužívat v komunikaci nefunkční emoce jakými jsou, urážka, vztek, zlost, sebelítost a další.

  Vůle k osobnímu rozvoji, ochota ke změně

  Poznání neprospěšných stereotypů konání, poznání vlastních strnulých mentálních vzorců a ochota je měnit za prospěšnější, poznání vlivu přesvědčení na vedení lidí i osobní výsledky. Ochota vyznat se ve vlastním naladění a komunikaci – umět se v sobě orientovat, uvědomit si co v daný moment prožívám, o čem přemýšlím, kam se moje myšlenky vrací a ochota je proměňovat

  Na rozdíl od nich ti průměrní, stráví většinu času přemýšlením o vlastních problémech, nejistotách, obavách, nízkém sebevědomí a hledání viníků „tam venku“ (v klientech, hospodářské situaci, vedení vlastní firmy, podřízených atd.) za vlastní selhání, protože prožívají strach z nezdaru a obavy z kritiky či odmítnutí.

  Pokud pracovník rozpozná svá omezení a posílí svou vnitřní motivaci pro změnu, je krůček ke špičkovým výsledkům.

  Konzultace jsou individuální, na objednání. Každá konzultace se přizpůsobí klientovi, aby získal, co nejvíce informací, které potřebuje právě ON. Rozsah hodin je stanoven dle potřeby, po osobní konzultaci a časových možností obou stran.

  Cena 800Kč/hod

  Reference

  Vzdělávací projekt „Rozvoj osobní zralosti a autority“ mne postavil na nohy. Není jednoduché v dnešní době odolávat tlaku povinností, zvládat pracovní záležitosti profesionálně a přitom si udržet vnitřní vyrovnanost a pohodu. Absolvovat seminář byla dobrá volba. Seminář je o přístupu k životu i k práci, o vyrovnanosti osobního a pracovního života. Po semináři se mne snadněji a efektivněji řeší pracovní záležitosti a stoupla výkonnost.  J.N.

  Řešil jsem osobní problémy v zaměstnání. Neuměl jsem si poradit. Nevěděl jsem, proč mám v kolektivu neustálé problémy. Po terapii ve vašem studiu, jsem viděl vše z jiného úhlu a pochopil jsem, kde dělám stále stejné chyby. Moc děkuji za vaši pomoc. Teď chodím do práce s radostí  JP

 

Zdravé opalování nástřikem

 

Detoxikace a odkyselení Vašeho těla.
Pro zdravý a kvalitní život
Splendid eau je přístroj který působí na bázi vzájemného působení elektrického a magnetického pole, kladných a záporných iontů. K tomu slouží elektroda, která je ponořena do vaničky s teplou vodou. Do vody se namočí nohy, na zápěstí se připevní elektroda a kolem pasu se připne pás vyrobený z bambusových uhlíků.Uhlíky vysílají infračervené záření a záporné ionty. Tělo je kompletně propojeno.Přístroj neutralizuje a vylučuje kyselé odpadní látky z tkání, kloubů, kostí celého těla, postupně tělo vylučuje i soli, toxiny a zbytky hlenu.Systém, na kterém přístroj pracuje získal Nobelovu cenu.

Pro koho je detoxikační přístroj nejvhodnější ?
Osoby se sníženou imunitou, kuřáky, konzumenty alkoholu, pro lidi vystavené stresu, depresím, nemocné s diabetes, hypertenzí, revmatismem, artritidou, zácpou a různé druhy otoků.

Splendid eau pomáhá při vylučování toxinů z důvodu přítomnosti chemických látek z léků,potravin, životního prostředí.Vylučují se těžké kovy, kyseliny, čistí plísně, kvasinky, lymfatický systém. Stimuluje odstranění cizopasníků.Upravuje trávení.
Dochází k úplnému pročištění všech životně důležitých orgánů v těle, což vede ke snížení příznaků menopauzy, křečí, kandidóz , kožních problémů, mizí vyrážky, kruhy pod očima, oteklé klouby, nespavost, stres, bolesti zubů, ztuhlost kloubů, svalové křeče, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje bolest, hojí rány, je vhodný proti otokům, zánětům. Zvyšuje se vstřebávání živin, přívod kyslíku, obnovuje se přirozený imunitní systém, pročišťují se játra a ledviny, žlučník, klouby ,krev, lymfatický systém, močové ústrojí. Pročištění organismu zvyšuje metabolismus, pomáhá předcházet arterioskleroze, stresu, podporuje hubnutí.

Kontraindikace
Kardiostimulátor, epilepsie,diabetes 1. st. Chemoterapie,otevřené rány na nohou,
Selhání ledvin,transplantace,těhotné a kojící,děti do 6 let

Od prvního sezení se budete cítit lehčí, budete mít více energie a větší pocit pohody. Zpomalí se proces stárnutí a zlepší se pružnost pokožky. DETOXIKACE se doporučuje také před početím
Ošetření je bezbolestné a bez vedlejších účinků. Doba ošetření je 30 minut.
Počet návštěv se řídí zdravotním stavem.
Doporučujeme 3 – 15 návštěv. Do 50ti let i 2x týdně, nad 50 let 1x týdně , děti 15 minut, 1x týdně. Preventivně 1x za 3 týdny.

 

Možnost zjištění podrobného funkčního stavu organismu přístojem K.O.S. (kondiční orgánový skener)
• nedostatek stopových prvků a vitamínů, aminokyselin, koenzymů
• stav opěrné soustavy, očí, mozku, gastrointestinální funkce, funkce jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, gynekologie, menstruační cyklus, kůže, endokrinní systém, imunitní systém,
• revmatické choroby, minerální hustota kostí, index růstu kostí
• krevní cukry a tuky
• základní fyzický stav
• toxiny, těžké kovy, alergeny
• obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky..)

Kondiční Orgánový Skener K.O.S.
K.O.S. (kondiční orgánový skener) je přístrojem vyvinutým na základě nejnovějších a vpravdě přelomových vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu.
Kondiční Orgánový Skener je zkonstruovám tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.
Jeho přehledný a obsáhlý výstup upozorňuje na zjištěné abnormality a ukazuje kde je možno hledat příčiny a to ještě před propuknutím klinických projevů způsobených jakoukoliv nerovnováhou v testovaném organismu. To umožňuje včas zareagovat a drobnými úpravami životního stylu zabránit vzniku obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.
Vlastní skenování netrvá déle než minutu! Již za takto krátký čas získáte komplexní přehled o Vaší tělesné kondici!
Výstupem sledování zpracovaným pomocí originálního software je přes třicet obsáhlých reportů roztříděných po jednotlivých logicky spolu souvisejících skupinách testovaných ukazatelů opatřených vysvětlením a komentáři, jež je možno prohlédnout na obrazovce počítače.

Kondiční orgánový skener (K.O.S.) je moderní přístroj, který je výsledkem spolupráce více vědeckých oborů. Vychází z důkladného vědeckého výzkumu, který shrnuje významné poznatky týkající se osobní kondice se širokým spektrem využití. Je založen na kvantové medicíně a počítačové analýze slabého buněčného magnetického pole, které se měří pomocí vysoce účinného zařízení.
Kondiční orgánový skener detekuje aktuální zdravotní stav organismu. Pomocí něho je možné odhalit zdravotní problém a upozornit na abnormální stav, tedy zatím se neprojevující i ve vážné onemocnění nebo ohrožení. Podle výsledků je možné navrhnout i optimální doporučení pro harmonizaci stavu těla.
S kondičním orgánovým skenerem lze měřit více systémů těla, např.
• Srdeční a cévní systém
zažívací systém, funkci jater, žlučníku
Měříme:
- stav kardiovaskulárního a cerebrovaskulárního systému (srdce a cév, prokrvení mozku),
- stav zažívacího traktu,
- stav pohybového aparátu,
- stav jednotlivých orgánů v těle (jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, kůže,...),
- imunitní systém,
- gynekologie, menstruační cyklus,
- revmatické choroby, minerální hustota kostí,
- toxické zatížení, těžké kovy a alergeny,
- překyselení organismu,
- cholesterol, tlak, krevní cukr,
- nedostatek vitamínů, stopových prvků, aminokyselin,
- obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky).

• a dalších asi 25 systémů
Celkem více jak 30 tělových okruhů. Testování pomocí K.O.S. trvá asi 1 minutu. Klient sedí v klidu a v ruce drží senzor. Po vyhodnocení je dáno klientovi doporučení k harmonizaci organismu a prostředí.

Jak Kondiční Orgánový Skener funguje?
Jednoduché vysvětlení fungování přístroje K.O.S by bylo možné pomocí přirovnání k poslechu rozhlasového přiímače. V prostředí okolo nás je možno zachytit mnoho frekvencí různých vln, ale chcete-li poslouchat konkrétní program, musíte přesně naladit frekvenci té Vámi žádané stanice. Pokud správně naladíte přesnou frekvenci, rádio začne rezonovat a vy máte možnost poslouchat co naladěná stanice právě vysílá jestli zábavný program, koncert, dramatickou rozhlasovou hru anebo reportáž ze sportu.
Na podobném principu přijímání konkrétních frekvencí elekromagnetického pole je založeno i fungování Kondičního orgánového skeneru, snad jen s tím rozdílem že ten je konstruován ne tak, aby přijímal jen program jedné konkrétní stanice, ale aby postupně přeladil celé pásmo a zjistil, co jednotlivé tkáně, orgány a dokonce i jednotlivé buňky „vysílají za program“, aby následně vyhodnotil, kde je běžný zábavný program a kde se třeba naopak schyluje k dramatu, ve kterém půjde o zdraví.
Občas lidé nevěří, že Kondiční orgánový skener je vůbec schopen přijímat tak slabé vlnění a dokonce z různých tkání a orgánů lidského těla. Vždyť je tak malý a je vybaven jen jednoduchým čidlem, které zkoumaná osoba drží v ruce. Zde je pro vysvětlení opět možné použít analogii s rozhlasovým přijímačem. Je to totiž podobné jako, kdyby někdo chtěl tvrdit, že není možné slyšet program přenášený rádiovými vlnami vysílačů z různých směrů mnohdy vzdálených desítky kilometrů. No vidíte a je to možné! Rozhlasový přijímač je přitom tak malý, že se schová do mobilu, či sluchátka do uší a nepotřebuje k tomu žádnou velikou anténu. A tomu už se dneska nikdo nepodiví.
Proč se tedy divit tomu, že každému stavu orgánů a buněk těla odpovídá určitý typ elektromagnetického záření, které můžeme přijímat a pomocí počítačového programu mu porozumět. Aktuální stav těla tak můžeme poznat právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření. Jeho změny signalizují změny na úrovni makromolekulární, následně buněčné a ve finále toto vede k ovlivnění orgánů a tím i celého organismu. Energie elektromagnetické vlny kolísá, což je dáno aktuálním zdravím či stádiem choroby a je ovlivněno úrovní buněčné výživy. Takové kolísání elektromagnetické energie je sice velmi malé, ale je měřitelné. Kondiční a orgánový skener je přístrojem, který to dokáže, ale umí ještě mnohem víc! Vytvoří protokoly o měření jejichž součástí jsou i doporučení pro zlepšení stavu u hodnot, jež nebyly úplně ideální.
K.O.S. (kondiční orgánový skener)
je přístrojem vyvinutým na základě nejnovějších vědeckých objevů v oblasti
bioenergií a biomagnetismu.
Je zkonstruovám tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé
magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň
magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.
Jeho přehledný a obsáhlý výstup upozorňuje na zjištěné abnormality a ukazuje kde je možno
hledat příčiny a to ještě před propuknutím klinických projevů způsobených jakoukoliv
nerovnováhou v testovaném organismu. To umožňuje včas zareagovat a drobnými úpravami
životního stylu zabránit vzniku obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.
Vlastní skenování netrvá déle než minutu! Již za takto krátký čas získáte komplexní přehled o
Vaší tělesné kondici!

 

LEPŠÍ PAMĚŤ dýcháním ionizovaného kyslíku

Byl proveden výzkum u studentů, jaký vliv má vydýchaný vzduch v učebnách apod.,kde je koncentrace vzdušných iontů hluboko pod doporučenou úrovní, na mozkovou činnost a paměť. Ionizací vzduchu na úrovni přírodního horského vzduchu dosáhli o 30% vyšší výkonnosti mozkové hemisféry. Zlepšila se koncentrace, myšlení i paměť.Zvýšila se imunita,
zlepšil se metabolismus, odpadla únava a bolesti hlavy

 

Krásná, zdravá a chytřejší
Při inhalaci ionizovaného kyslíku pomocí přístroje IONO - CARE, se vzduch vyčistí, zbaví virů, bakterií a zároveň se aktivuje - energizuje tak, aby mohl pronikat přímo do buněk. Intenzivně se okysličí krev, tkáně, aktivuje se látková výměna,.obnovuje a povzbuzuje se činnost buněk, regeneruje se celý organismus. Ionizovaný kyslík nám dodává potřebnou energii, podporuje tělesnou i duševní aktivitu, zvyšuje výkonnost a koncentraci. Rozhodující je pro organismus je energetická kvalita kyslíku, ne jeho koncentrace.
Stav naší kůže i celého organismu je z 80% ovlivněn působením vnějších faktorů. Smog, vzduch v uzavřených místnostech apod.To všechno negativně ovlivňuje látkovou výměnu v kůži i v celém organismu. Kůže je tenká ,suchá, ztrácí napětí, pevnost a pružnost.Tvoří se vrásky v obličeji, na ostatních částech těla povolují tkáně, vzniká povolená pokožka a celulitida. Chybí nám to nejdůležitější, energie. Tato energie je pro nás síla aktivního, ionizovaného kyslíku.
Ve vzduchu je 21% kyslíku. Z toho využijeme asi 25% v čistím prostředí.Kyslík ze vzduchu se v tkáních pomocí enzymů energizuje .Jen takto aktivní,elektricky nabitý a ionizovaný kyslík mohou buňky využít jako energii pro všechny své biochemické pochody. Vzhledem k tomu, že 90% času trávíme v uzavřených prostorech, kde kyslík ztrácí svoji hodnotu, tělo ho pak už nemůže dostatečně využít.Organismus proto často trpí nedostatkem kyslíku.
Nedostatek kyslíku, jako nová civilizační nemoc.
Příznaky:Předčasně zestárlá, povadlá, zažloutlá pokožka. Únava, nervozita, bolesti hlavy, nohou, poruchy spánku..Deprese, poruchy metabolismu, snížená imunita, náchylnost k virovým onemocněním, hlavně chřipkám..Zapomínání.
Důvody:nedostatek pohybu, mělké dýchání, kouření, uzavřené místnosti, přejídání, je prokázáno, že nadměrnou spotřebu kyslíku máme při stresu.
Jaké výsledky můžeme od kyslíkové terapie očekávat.
Posílení obranyschopnosti organismu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním. Obrana proti migrénám, stresům, a přepracovanosti.
Má blahodárné účinky na cévy v mozku a končetinách. Příznivě ovlivňuje organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, angíně pektoris, po infarktu, po chemoterapii a ozařování i dalších onemocněních.Posílení před a po operaci, při regeneraci organismu, oddálení projevů stárnutí.
DOPORUČUJEME minimálně 10 hodin kyslíkové terapie.Nelze předávkovat.
AROMARERAPIE :Inhalace různých druhů silic napomáhá odstraňovat některé problémy.
Např.citron,levandule – akné, regenerace pomeranč- celulita
Doporučujeme používat v kombinaci se všemi druhy námi nabízených ošetření, vzájemně se svými účinky podporují a doplňují..Kyslík můžeme inhalovat souběžně při jiném ošetření.
Cena za ošetření 30 minut 220,-Kč, 60 min. 360,- Kč

Proč právě ozon, a ne kyslík?
Kyslíku je všude dost a nejsou s ním žádné problémy. Zásadní rozdíl v působení ozonu vychází z jeho chemické podstaty. Je to nestabilní molekula o třech atomech kyslíku, tedy vlastně kyslíkový radikál. Může se tedy velice radikálně chovat a vázat se na ostatní volné radikály v těle, především na vodíkové (H+), které tělu způsobují nenapravitelné škody, jež lze souhrnně nazvat procesem stárnutí. Ozonová terapie se tím řadí mezi nejúčinnější revitalizační, takzvané anti-aging procedury.
Jak působí ozon na lidské tělo?
Razantně se váže na červené krevní barvivo (hemoglobin) a zlepšuje přenos kyslíku, průtok krve, snižuje poruchy prokrvení a zabraňuje novým. Rozmnožuje nabídku kyslíku pro tkáně a zároveň vede k jeho zvýšenému příjmu. Léčí tedy všechny vnitřní i zevní poruchy prokrvení mozkem počínaje přes srdeční ischemické a atero-sklerotické změny až po poruchy prokrvení horních a dolních končetin. Zajímavé je viditelné zlepšení kvality pokožky a podkoží, díky kterému postupně mizí celulitida. Existuje ještě mnoho dalších pozitivních efektů, kterými ozon ovlivňuje zdraví a kvalitu života. Například podstatně pomáhá játrům při odstraňování škodlivin a současně usmrcuje mnoho druhů škodlivých bakterií, plísní a virů a zabraňuje jejich opětovnému tvoření. Hodí se proto k léčbě veškerých poškození jater viry či alkoholem, k léčbě ostatních virových chorob, únavového syndromu a stavů snížené imunity, alergických onemocnění astmatu, revmatických onemocnění, dny. Výčet by mohl být ještě dlouhý. I zcela zdravému jedinci aplikace ozonu přináší prospěch v podobě rychlé regenerace po vyčerpávající fyzické i psychické práci a nabytí energií před sportovním výkonem. Chtěli bychom upozornit na skutečnost, že ozonová terapie je u nás v plenkách, zatímco v sousedních německy mluvících státech je populární, několik desítek let používanou metodou, všeobecně respektovanou, přinášející prospěch jak jejím uživatelům, tak i státní pokladně. V současné době existují u nás dvě pracoviště, která ve své praxi úspěšně používají kyslíko-ozonovou terapii.
MUDr. Oldřich Čapek

>

je exkluzivní tělová kůra, která má zeštíhlující a anticelulitidní účinky a zároveň působí na všechny smysly klientky. Nabízí neopakovatelné citové prožití. Čokoláda je nazývána “Nápojem bohů”.

Kůru doporučujeme
při odstranění přebytečných tukových buněk, jako součást
zeštíhlujícího programu, biologickou obnovu při
příznacích předčasného stárnutí, při obtížích způsobených stresem.

Efekt kůry
spočívá ve stimulaci krevního oběhu, čokoládový extrakt zlepšuje oběh a tok lymfy, odbourávání tukových buněk, zlepší se pružnost a tonizace pokožky, zpomaluje stárnutí pokožky a dochází k celkové relaxaci i zlepšení psychického stavu.

Postup profesionální kůry
Fáze čistící. Na tělo naneseme čistící gel, který rozpouští v pokožce nečistoty. Gel obsahuje složky změkčující kožní povrch. Následuje pealing mořskou solí z Mrtvého moře. Sůl obsahuje optimální vyváženou kombinaci minerálů, biologické výtažky z mořských řas, které posilují obrany schopnost kůže, podporující mikrocirkulaci. Pealingem se pokožka dokonale vyčistí a odstraní zrohovatělou vrstvu. Pokožka je tak připravena k dalšímu ošetření.
Masáž růžovým olejem, nebo krémem “Mléčná čokoláda”. Přípravky mají vynikající výživné a hydratační vlastnosti. Příjemně voní. Při masáži se zlepší krevní oběh a tok lymfy. Masáž celého těla je pro klientku velmi příjemná, pokožka se hydratuje a promastí. Upravuje se pružnost napnutí i zpevnění. Kůže je dokonale prokrvená i uvolněná.
Na celé tělo se nanese horká čokoládová maska, která obsahuje všechny nejcennější složky aktivní čokolády. Vitamíny A a E regenerují kožní povrch, F a H posilují obrany schopnost kůže a chrání ji před vysoušením. Minerální soli jsou důležité pro látkovou výměnu a zlepšují lymfatický systém. Působí tak detoxikačně, zlepšují oběh a likvidují tuk. Čokoládový extrakt je bohatý na antioxidanty, které chrání buňky před stárnutím. Klientka odpočívá v zábalu a termodece 30 min.
Po odstranění masky se pokožka hydratuje výtažky z Aloe vera a na závěr se vmasíruje kolagenové zpevňující mléko. Celková doba ošetření je 90 minut.

K zábalům doporučujeme
čokoládovou masku na obličej, krk a dekolt !!!

Masku dáváme na pleť pro povzbuzení a revitalizaci. Dokonale rozjasní pokožku a zlepší prokrvení. Působí proti vráskám a ochabnutí pleti. Díky detoxikačním účinkům a vitamínům A,E,F,H a minerálů zlepšuje strukturu buněčných blan, chrání ji před ztrátou vody. Díky příjemnému aroma působí na smysly I psychiku. Povzbuzuje tvorbu endorfinu, který posiluje sebevědomí a působí antidepresivně.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.

Dopřejte si čokoládovou masku
na obličej, krk a dekolt !Teplý parafín na ruce a nohy , při masáži těla.
Budete se cítit nová celá.

 

 

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."