Masáž plosek nohou

Odstraní bolest chodidel (např. při plochonoží)
Uvolňuje unavené a zkrácené svaly, které způsobují bolest.
Zlepší prokrvení, výživu a odstraňování metabolitu ze svalů a tkání.
Dává pocit lehkosti.
Aktivuje zdraví celého organismu. Odstraňuje blokády a stáze v těle.
Podporuje odstraňování zrohovatělé kůže.
Stimulace tepací technikou zlepšuje citlivost plosky.

 

Masáž lávovými kameny

 

Lymfoven pečuje o dolní polovinu těla a paže

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic.
Lymfoven je přístroj, který pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích.
Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.
Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách .Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .Pro masáž paží používáme návlek na horní končetiny.
Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně , ale přitom intenzivně.
Účinky:Lymfatická drenáž, odvod zplodin metabolismu, zmírnění
celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů,odstranění únavy,otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.
Doporučujeme aplikovat s iono-care, dýchání kyslíku s ozonem, pro výraznější účinek, a v kombinaci s podtlakovou masáží vacupress. K efektivnějšímu odbourání tukové tkáně, zpevnění pokožky a k urychlení hubnutí po thermoslimu.
Kontraindikace:srdeční dekompenzace, cyrhoza, akutní záněty, zhoubné nádory, vážné poruchy ledvin,
Doba ošetření je 50 - 60 minut, jednotlivé postupy ošetření se řídí podle potřeb klienta. Nabízíme 5 typů masáží,které jsou sestaveny na základě nejlepších výsledků jednotlivých ošetření.1. Lymfodrenáž citlivých nohou, 2. Ošetření mělké celulity, 3.ošetření syndromu jezdeckých kalhot 4. Tvarování hýždí boků a pasu, 5 tvarování a zeštíhlení postavy.

 

Z d r a v o t n í m a s á ž e
Masáž je soustředěna na problematické oblasti jako jsou záda šíje a bedra. Masáž odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Dochází k masivnímu uvolnění šíjového svalstva, které často způsobuje bolesti hlavy . Cílem masáže je také příznivé ovlivnění místních i celkových stavů, obtíží a změn, které vyvolala nemoc , námaha nebo také jednoduše jako předcházení vzniku dalších chorob. Masáž celkově tlumí bolest a účastní se při podpoře fyziologických pochodů, posílení zdraví a odolnosti člověka . U tohoto druhu masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Učinky masáží :Zmírnění a nebo úplné odstranění bolesti (zad, šíje, beder a končetin a kůže) po dlouhodobé činnosti (např. za počítačem nebo ve stoje).
V případě použití silnějšího tlaku pro účel prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva, dojde k uvolnění pórů pokožky dochází k odplavování odpadových produktů (oxid uhličitý, kyselina mléčná, močovina) do žilního a mízního systému.Odstranění dlouhodobé bolesti hlavy způsobené zkráceným šíjovým svalstvem.Třením je dosaženo urychleného vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cest. Dosáhne se tak větší svalové výkonnosti a regeneraci svalů, vazů, kosti a chrupavky.Zvýšeným prokrvením dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěži a také větší svalové výkonnosti a regeneraci svalů, vazů, kostí a chrupavky.Zlepší se výživa tkáně a odplavování metabolitů.Prevence proti předčasnému stárnutí pokožky a ukládání tuků v podkoží.Podporuje odstraňování zrohovatělé kůže.Pozitivně působí na psychiku - vzruchy přenesené nervovou soustavou do mozku, mají celkově zklidňující a relaxační účinek.

Masáž plosek nohou

Odstraní bolest na ploskách noh. (např. při plochonoží)
Uvolňuje unavené a zkrácené svaly, které způsobují bolest.
Zlepší prokrvení, výživu a odstraňování metabolitu ze svalů a tkání.
Dává pocit lehkosti.
Podporuje odstraňování zrohovatělé kůže.
Stimulace tepací technikou zlepšuje citlivost plosky.

 

Ruční lymfodrenáž

 

Lipomasage, zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Je speciálně vyvinutá technologie, kterou lze uvolnit usazený tuk.

Ošetření spočívá v aktivaci lipolýzy v jádru tukové buňky. Již po 6 sezeních jsou patrné výsledky. Zpevnění, zeštíhlení, vytvarování postavy. Současně dochází k výraznému ústupu celulitidy Lipomasage se provádí patentovaným přístrojem LPG.

 

Fyzioterapie, rehabilitace a zdravotní cvičení

 

 

NEBESKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Okamžiky Vašeho života, které se nezapomínají.  Poznejte kouzlo smyslných doteků, vůni horkého kokosového oleje a relaxační hudby.rucnik1 Symfonie hlubokého prožitku a kouzelných rukou zkušeného maséra, který veškerá zákoutí ženského těla zná lépe, než Vy samy. Každá žena potřebuje občas vypnout a být jen sama sebou. Splňte si svá tajná přání, budou navždy jen a jen Vaše. Zcela profesionální přístup, Vy jste režisérkou tohoto příběhu…

Olejová masáž v nebeském podání je současný hit mnoha žen. Spěch, nedostatek času, stresové situace - to vše Vám bere až příliš mnoho energie. Nové baterie si prostě zasloužíte. Nechte se hýčkat, aniž by po Vás někdo požadoval jakoukoliv odezvu. Pro většinu žen je vnitřní harmonizace rozhodujícím faktorem zdravého životního stylu, úspěšnosti a spokojenosti. Masáž je vedena s citlivostí, křehkostí i důrazem na individualitu každé ženy. Vaší ženskosti bude během masáže věnována absolutní péče a maximální pozornost.

vykupto_hlavni_01Stud či obavy jsou zbytečné, dopřejte svému tělu uvolnění a relaxaci, dopřejte svým smyslům prožívání sebe sama. Lidské tělo umí zázraky, stačí ho nechat pracovat.  Budete se cítit krásné, sebevědomé a žádoucí. Vaše okolí to okamžitě zaznamená.

Průběh masáže můžete kdykoliv ovlivnit

Možnost sprchy je samozřejmostí, stejně tak jednorázové spodní prádlo a osuška. Použitý kokosový olej je nejvyšší BIO kvality, po masáži doporučujeme setřít pouze přebytečný olej osuškou. Vaše pokožka zůstane vyživená, vláčná a příjemně provoněná.

 

coconutNEBESKÁ MASÁŽ NEBESKÝM PRODUKTEM

Extra panenský kokosový olej patří mezi nejbezpečnější a nejefektivnější hydratační produkty přírody.

Je pokožkou velice snadno a rychle beze zbytku absorbován.

Nezanechává mastný efekt a má pozoruhodně hluboce hydratační vlastnosti, které jsou v kombinaci s živinami dodány tam, kde je jich nejvíce potřeba.

Za studena lisovaný kokosový olej má vysoký obsah přírodních látek - antioxidantů, které v podobě vitamínů A, C a E zabraňují stárnutí pokožky a mají hojivý efekt. Extra panenský kokosový olej nepřináší pokožce jen okamžitou úlevu, ale také při pravidelném používání hojí a obnovuje Vaší pleť.

Další výraznou předností kokosového oleje je posílení vlastního biosystému pokožky, které má pozitivní vliv na její vzhled, funkci a také nezanedbatelně zvyšuje její obranyschopnost, která je pro celé naše tělo velice důležitá.

Protože panenský kokosový olej je beze zbytku absorbován hluboko do pokožky, a to přímo do buněčné struktury pojících tkání, je vysoce efektivní při hojení a odstraňování vad, jako jsou jaterní skvrny, vrásky nebo jizvy. Kokosový olej též spoluvytváří ochrannou bariéru před choroboplodnými bakteriemi a díky vysokému obsahu antioxidantů napomáhá předejít a zpomalit poškození naší pleti zapříčiněné volnými radikály. Kokosový olej nejen zabraňuje procesu stárnutí pleti, také hojí již existující vady a omezuje negativní efekt nadměrného účinku slunečního záření i ostatních vnějších vlivů.

I Vaše pleť si zaslouží zážitek

Použitý kokosový olej je nejvyšší BIO kvality, po masáži doporučujeme setřít pouze přebytečný olej osuškou. Vaše pokožka zůstane vyživená, vláčná a příjemně provoněná.

Nebeská masáž se šťastným koncem pro ženy  je určená všem ženám, které touží:

*dopřát si relax, uvolnění i potěšení úplně na celém těle
*zažít a vyzkoušet zcela nezávazně něco nového
*vyzkoušet si, jaké to je rozkoš a slast pouze přijímat, bez toho, aby něco vracely
*více se propojit se svým ženstvím, sama se sebou
*doplnit energii do všech buněk
*po intimním doteku na celém těle a nemají partnera
*po intimním doteku na celém těle, mají partnera (partnerku), ovšem dotek po jakém touží se jim ve vztahu z nějakého důvodu nedostává

masaze-280x300

 

CÍLEM NEBESKÉ OLEJOVÉ MASÁŽE JE SKUTEČNĚ "ŠŤASTNÝ KONEC"
..ANO, PRÁVĚ TO, NAČ SE CHCETE ZEPTAT A NEVÍTE JAK
..NEMUSÍTE, STAČÍ ČÍST

Pro zdraví ženy je rozhodující fyzická i duševní rovnováha. Tu fyzickou část si ženy umí poměrně snadno koordinovat, procházkou, cvičením, sportem, ta duševní část dnes velmi strádá. Nároky kladené běžným životem, práce, rodina, byznys, nutí ženy část svého přirozeného já upozadit za povinnosti.  Nemalá část ženské populace vůbec nestíhá být sama sebou, nalézt čas a prostor prožít uvolnění, které je přitom tolik nezbytné pro jejich zdraví.

Proto na trh přichází řešení, které nabízí pomoc k dosažení plné rovnováhy, bez jakýchkoliv závazků či emocí, dokonale a čistě profesionálně.

CO VŠECHNO UMÍ ORGASMUS:
Ženský orgasmus: Prospěje vašemu tělu i zdraví
Jasně, je to příjemné, ale víte, že může prospět i vašemu zdraví a psychice?
Orgasmus není jen sérií svalových kontrakcí v důsledku sexuální stimulace. Je to komplexní proces, který může regulovat různé funkce vašeho těla. Tady je přehled pozitiv, která vám orgasmus přinese.

Orgasmus jako dietní nástroj
S orgasmem budete hubnout rychleji než při přísné dietě. V průběhu sexuální stimulace vzrůstá produkce chemikálie zvané fenethylamin, která umí redukovat chuť k jídlu. Navíc se při orgasmu zvyšuje hladina serotoninu v mozku. Serotonin působí uklidňujícím způsobem a omezuje tak pravděpodobnost nárazového přejídání, ale i chuti na cigaretu a další zlozvyky, které používáte pro omezení stresu. Kromě toho se přirozeně spalují kalorie.

Lék proti stresu
Orgasmus je vynikajícím přírodním prostředkem, kterým můžete účinně snížit hladinu svého stresu. V průběhu sexuální aktivity jsou totiž utlumené oblasti mozku, které zodpovídají za vaše pocity strachu, úzkosti a stresu. Navíc se při orgasmu do těla vylučuje velká dávka endorfinů, které dokáží účinně tlumit bolest a snižovat hladinu stresu. Zkuste si naordinovat kvalitní uvolnění při migréně nebo depresích, nejspíš budete pozitivně překvapená.

Dokonalé uvolnění
Při orgasmu probíhá ve vašem těle celá řada chemických reakcí. Těsně před dosažením orgasmu se několikanásobně zvýší hladina DHEA. DHEA je steroidní hormon, který zlepšuje funkce mozku, kardiovaskulární systém, metabolismus tuků, povzbuzuje imunitní systém a napomáhá zdravému vzhledu pokožky. Navíc se mu přisuzují protistárnoucí schopnosti.

Ke kladným účinků orgasmu se řadí i uvolnění oxytocinu, který působí jako neurotransmiter v mozku. Vědci se domnívají, že právě on je jednou ze stěžejních látek, která se podílí na sociální interakci mezi lidmi. Při orgasmu je vyplavován i hormon estrogen.

Orgasmem k imunitě
Mnoho studií dokazuje, že mezi pozitiva orgasmu patří i silnější imunitní systém. Výzkum provedený na University of Pennsylvania ukázal, že studenti, kteří se věnují pravidelné sexuální aktivitě mají o třetinu vyšší hladinu imunoglobulinu A. To je protilátka, která pomáhá imunitnímu systému bojovat proti chřipce a nachlazení.

Další teorie předpokládá, že orgasmus dokáže zlepšovat kvalitu vaší kůže. Během prožitku se tělo potí, čímž se vyplavují toxiny. Hluboké dýchání a zvýšený srdeční tep, který se objevuje při vzrušení, zodpovídá za to, že tělem cirkuluje víc kyslíku, který udržuje orgány i tkáně zdravé.

Corregio-Venus-detail

Orgasmus je další důkaz, že lidské tělo je zázrak. Je tak důmyslně vybaveno k prožívání potěšení a slasti, že je to skutečně obdivuhodné. Ale nejen to, tyto slastné sexuální prožitky mají pozitivní účinky na zdraví a celkový stav pohody a dobrého bytí. Orgasmus a sex je geniální sportovní aktivita vhodná pro všechny věkové kategorie a udržují v dobré kondici.  To je jednoznačný signál, abychom svému sexuálnímu rozkvětu věnovali speciální pozornost.

Je na čase podívat se na sexualitu z trochu jiného úhlu, než jsme zvyklí. Prakticky. Zaujal mě názor americké sexuoložky Barbary Keesling, která navrhuje „…zavést něco jako sexuální hygienu, kdy je sexualita a sex vnímán v souvislosti s udržením fyzického a psychického zdraví, vitality, celkové pohody a dokonce i kreativity.“. Umění potěšit sebe i druhého je nezbytné a nepatří jen k umění milovat, patří k umění zdravě žít.

Není to samozřejmě nic nového pod sluncem, ví se to už tisíce let a existují různá tradiční učení, jak sexuální energii a orgasmický potenciál hýčkat, posilovat a využívat k všeobecnému prospěchu. Bohužel, „moderní“ civilizace evropská a americká v tomto ohledu dost zaostala a pak chvíli trvalo, než si to všechno pracně vědecky ověřila. Sex je sice všude, ale je to slabota, povrch, který je realitě na hony vzdálený. Prožíváme orgasmy, to samozřejmě ano, ale hodně z nás jen tak „na půl plynu“ a mnozí ještě s nepříjemným psychickým balastem studu nebo jiných negativních pocitů. Je to škoda. Rozvíjet svoji sexualitu a trénovat přirozenou schopnost prožívat orgasmus, prožívat vrcholnou blaženost, je po všech stránkách blahodárné.

Vědci sice nevědí, JAK PŘESNĚ to všechno funguje (a je to vlastně jedno), ale PROČ své tělo orgasmicky hýčkat je jasné.

CO se v těle děje při orgasmu

Zvýší se srdeční tep a zrychlí krevní oběh, celé tělo je více okysličené. Aktivní je celé tělo, některé svalové skupiny více než jiné. V mozku nastane úplné pozdvižení. Mozek je zaplaven informacemi z fyzického i psychického vzrušení (těch informací je tolik, že jakkoliv nadupaný server by za chvíli zkolaboval). Zapojen je limbický systém (emoce, paměť – náš systém odměňování), aktivuje se centrum „potěšení“ (nuccleus accumbens); mozek se zaplaví endorfiny, vyšší je i hladina dopaminu, hypotalamus chrlí gejzíry oxytocinu („hormonu lásky a citových vazeb“). Naopak ta část mozku, která má na starosti ovládání myšlenek a chování se během orgasmu „vypíná“ – dostavuje se pocit ztráty kontroly. Mozek se chová velmi podobně jako na silných drogách.

Ženský orgasmus na magnetické rezonanci vypadá jako romantický západ slunce…

Různých mezinárodních dní a svátků nalezneme na internetu skoro stejně tolik, jako dní v kalendáři. Není proto divu, že i na 8. srpna připadá jeden z nich.

Slaví se totiž Mezinárodní den ženského orgasmu. Přijde vám to přehnané? Podle Brazilců, kteří svátek vymysleli, je oslava orgasmu naprosto na místě. Orgasmus ženám totiž přináší nejen potěšení, ale má velmi pozitivní vliv i na jejich zdraví.

Tento svátek vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii, kde se jeden radní rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za "sexuální dluh" vlastní manželce. Od té doby se slaví především v Brazílii, Španělsku, Mexiku, Argentině, Peru a překvapivě také v Norsku. V Česku je však orgasmus a vše kolem něj pro některé stále ještě tabu.  Podle výzkumu, který provedla agentura STEM/MARK pod supervizí Sexuologického ústavu 1. LF UK a VFN v Praze, navíc až 70 % českých žen vyvrcholení pouze předstírá.

To je ale škoda! Orgasmus je totiž nejen příjemný, ale má také velice pozitivní účinky na naše zdraví. Takže konec předstírání. Dopřejte potěšení sobě a ozdravnou kúru svému tělu!

 

 

ATMOSFÉRA

svi2♥​ osvětlení při svíčkách
♥ vůně horkého kokosového oleje
♥ příjemná relaxační hudba
♥ klidná atmosféra
♥ perfektní čistota
♥ dokonalost doteku

ABSOLUTNÍ RELAXACE

Možnost sprchy je samozřejmostí, stejně tak jednorázové spodní prádlo a osuška. Použitý kokosový olej je nejvyšší BIO kvality, po masáži doporučujeme setřít pouze přebytečný olej osuškou. Vaše pokožka zůstane vyživená, vláčná a příjemně provoněná.

 

DOWNLOAD

VIDEO

 

Malé lázně v centru Prahy

Hledáte profesionální služby protože máte zdravotní problémy?
Bolí vás celý člověk? Cítíte únavu, jste přetažení? Nemůžete usnout a máte depresivní myšlenky? Potřebujete relaxovat? Tak jste zde správně.

Masáž je jedna z léčebných metod pro zachování tělesného i duševního zdraví. Posiluje celý organismus a pozitivně působí na nervovou soustavu Zaměřujeme se na bolesti a ztuhlost krční či hrudní páteře, bolesti hlavy, bolesti horních i dolních končetin, bolest kloubů. Po úrazech, revmatiké,
nebo přetížení.
Rozmasírováním a reflexním působením na specielně vybrané body se ovlivní celý pohybový aparát svalů, šlach i kloubů. Kůže se prokrví, zlepší se kožní dýchání. Zlepší se přívod živin a kyslíku do tkání a svalů. Tím dojde k odplavení škodlivin a celkové uvolnění a regeneraci.
Využijte nabídku teplých parafinových obkladů i zábalů.
Terapeutický parafín s mořskou solí – pomáhá odstraňovat revmatické bolesti a artritidu.Účinek soli a tepla umožňuje vytáhnout přebytek vody z bolestivého místa.

Budete se cítit jako v lázních. Léčebný efekt je rychlý a dlouho přetrvává.

Masáž medem
je velmi žádaná masáž pro svoji účinnost. Dochází k reflexnímu uvolnění celé masírované plochy. Masáž se provádí speciálními tahy, poštipy a rolováním. Příjemná vůně posiluje a revitalizuje nervový systém.

Masáž těhotných
je velmi příjemná masáž, která pomáhá budoucím maminkám. Odstraňuje otoky dolních končetin a bolest

 

 

 

 

 

"Chceme abyste v našem studiu cítili nejenom dobře,

ale abyste se také vraceli."