Akce

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

Nabízím termín na výplně ve studiu Bodyform
Výplně kys. hyaluronovou s paní doktorkou budou dne 27.5.  od 18:30 pondělí. Pokud máte zájem, můžete se objednat.  Nově výplň TOP MODEL, zvedá obočí, povadlé kontury spodní čelisti.
Za objednávky děkuji.

Ať jste krásné a úspěšné ženy.  Doladit  naší krásu  je potřeba vždy.
Přejí krásný den
Jana


 AKCE

Cítit se skvěle bez celulitidy

Anticelulitidová masáž , je masáž krásných nohou a celého těla. Zabraňuje ukládání tukových buněk a zároveň rozpouští již usazené tukové polštářky. Zároveň eliminuje příčinu vzniku celulitidy. Tím, že rozproudíme lymfu pomocí jemného tlaku  zmírníme stres, zlepšíme prokrvení a cirkulaci lymfatického systému.
Díky této masáži jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem. Zároveň se odplavují škodlivé toxiny, které tvoří celulitidu. Pomocí masáže celulitida mizí a již se netvoří. Zlepší se výživa tkání i látková výměna. Masáž zároveň velmi dobře působí relaxačně a klientka je spokojená. Pomáhá proti stresu, bolesti hlavy i nespavosti. Ovlivňuje nervový systém, navozuje pocit štěstí a zmírňuje bolest. Silnější masáž, stimuluje krevní oběh, doplňuje kyslík a živiny. Lépe se vylučují zplodiny.                                                                                                                                          Masáž bude účinná, když ji budete opakovat ideálně 2x týdně po dobu 8mi  až 10ti návštěv. Vše záleží na posouzení skutečného stavu pokožky, zdravotního stavu, způsobu životního stylu, stravování a také pitného režimu.
Jako doplněk, k rychlejšímu výsledku doporučujeme anticelulitidový zábal ( skořicový, ozonový, břečťanový), infrasaunu, iono- care.
Doporučíme, jak podpořit výsledek domácím ošetřením. Krém, čaje na míru, bylinné tinktury.

Cena v AKCI
Podle délky ošetření, při předplatném na celou kůru jedna návtěva zdarma.
480Kč, 580Kč
se zábalem 600Kč, 700Kč.


SEN O PERFEKTNÍ PLETI SE VÁM NYNÍ MŮŽE SPLNIT, AŤ UŽ VÁS TRÁPÍ JAKÝKOLIV KOSMETICKÝ PROBLÉM! 

Laserové ošetření je v zimním období špičková, inovativní a přesně cílící profesionální péče, která zaručuje výrazně viditelné výsledky. Pleť posílíme, zpevníme a připravíme na jaro a léto. Pokud využijete celý blok ošetření, 5ti návštěv po 7 až 10 dnech, efekt omlazení vydrží rok.

ZNATELNĚ REDUKUJE:

          a  další nedokonalosti 

 

AKTIVNÍ LÁTKY při ošetření : dle typu pleti

Kyselina hyaluronová , vitamín C, křemík

 V ceně balíčku ošetření dostanete krém na domácí péči plus

2 tinktury na posílení buněk        

Krém obsahuje:

Sléz na hydrataci, zpevnění a rozjasnění pleti

Rosolovka pleť omlazuje, zpevňuje a zlepšuje elasticitu pleti

Jojoba celkově vyživuje pleť

Makadamia hydratuje, vyživuje a pečuje o pleť

Měsíček-podporuje hojivé procesy v pleti

 Akční cena za balíček je 6980Kč

 Ušetříte 3000Kč

Domluvte si svůj termín ošetření - pečující program na míru a aktuálním potřebám vaší pleti.

SPLŇTE SI SVŮJ SEN O DOKONALÉ PLETI


 

 NEJLEPŠÍ RELAXACE JAKOU MŮŽETE ZAŽÍT


⦁    Hýčkající (aroma) masáž teplým olejem bez intimních partií. K příjemnému prohřátí celého těla a uvolnění mysli (60 minut)

Jde o uklidňující relaxační masáž, kde je kladen větší důraz na příjemnou atmosféru, která panuje v našem studiu. Příjemná uvolňující atmosféra tvořená relaxační hudbou, umocněná tlumeným světlem a podpořená orientálními vůněmi.
V průběhu masáže dochází k použití velice jemných tahů, při kterých je docíleno nejen dokonalého promasírování celého těla, ale zároveň k pronikání vonného oleje do organismu. Při provádění masáže se zaměřujeme nejen na Vaše tělo, ale hlavně na duševní relaxaci.
Uvolnění  stresového napětí podvědomě vede ke snížení napětí ve vnitřních orgánech celého těla a tím k mnohem hlubší relaxaci svalstva a prožitku celé masáže. Výsledným efektem masáže je  odpočinek, rychlé nabrání nových sil a celková harmonizace těla a ducha.

zimní akční cena: 660Kč

 

Masáže, které každým rokem využívá více žen. Je to dobře, protože pro ženy je tento typ masáže velmi přínosný jak v rovině duševní, tak tělesné. Přirozenou vlastností většiny žen  je stud, který se při první návštěvě nevyhne řadě klientek. I s tím se dá ale pracovat. Podstatné je podělit se s masérem o všechny své pocity a vnímat službu zcela cílenou jen a jen pro své vlatsní potěšení.
Ideální je, když řeknete chci to vyzkoušet a stydím se. Strašně špatně se odbourává něco, co není vysloveno. Záleží na tom, jak má žena  přijaté své tělo a svou sexualitu. Před masáží si povídáme a popíšeme celý průběh. Nebeská masáž zahrnuje i intimní část, každá klientka si může nastavit svou hranici, kam až  je jí masáž příjemná.
Ke každé klientce máme vstřícný a osobní přístup na nejvyšší úrovni. Víme, že každá žena je originál a na její individualitu pečlivě dbáme. Pokud máte nějaké otázky, zeptejte se, nějaké přání, sdělte je masérovi, je tu jen pro vás.
Pro každou ženu vytváříme dokonalé harmonické prostředí, aby se cítila velmi příjemně a prožila si svoji hluboce uvolňující, relaxační masáž naplno. Kdy dokonale procítí své tělo a celou svoji ženskost.
Kombinace teplého, přírodního kokosového oleje, intimního prostředí a jemných doteků, umí umocnit váš prožitek na maximum.

akční cena: 990Kč

 

studiobodyform@seznam.cz