Tinktury

Podzim je důležitý pro naše zdraví a posílení harmonie    -       ženy a muže
Kapičky pro zdravý a  krásný sexuální život

Sexuální život je důležitou součástí každého partnerského vztahu. Ve většině případů se se sníženou sexuální touhou potýkají ženy než muži, přesto jde o problém, který se týká obou partnerů  a proto by se neměl v žádném případě brát na lehkou váhu. Důležité je přitom zabývat se příčinami těchto problémů.
Některé příčiny jsou stejné jak pro ženy, tak i pro muže, jiné jsou příznačné pouze pro jedno pohlaví. V dnešní době se musíme o sebe starat, aby vše fungovalo jak má, prodloužili  si mládí, posílili psychiku a vyladili organizmus.  Jednou z příčin je přirozený  pokles hormonů. U mužů testosteron, u žen progesteron a estrogen.

K postupnému poklesu hladiny testosteronu dochází u mužů již od 30. roku života.
První příznaky andropauzy se potom většinou začínají projevovat kolem 50. roku.  Pro zachování mládí a zdraví je potřeba tyto hormony doplňovat v přírodní formě, tinktury z bylin. Takto nám nemohou uškodit.
Příčiny sníženého sexuálního apetitu mohou být jak  psychické,  v dnešní době je to přepracovanost a stres, dlouhodobá úzkost,  deprese.  Psychických příčin může být samozřejmě mnohem víc. Také  jsou  to fyzické příčiny,  mezi ně patří nejrůznější nemoci, například anémie, diabetes nebo také artritida. Výrazný podíl mohou mít také léky, které pacient užívá. Snížené libido tak může být jedním z vedlejších příznaků léčby antidepresivy nebo antiepileptiky.
Chuť na sex do jisté míry může ovlivnit nezdravý životní styl, jako je nadměrné pití alkoholu nebo kouření cigaret. Svůj podíl na sníženém libidu má také užívání drog.
Ne jen nedostatek touhy a chuti může mít za následek nespokojenost při sexu, ale i nedostatečná erekce a malá výdrž partnera. Problémy s prostatou.

Hormonální hladina u žen je kolísavá z důvodu psychiky, menstruace, antikoncepce, únavy, klimakteria, gynekologických operací. Dochází k výkyvům, poklesům, což má za následek nespokojený život žen.

Doporučené tinktury pro MUŽE

Bivoj – mužská síla
Odbourává stres, únavu, doplňuje energii, posiluje srdce a cévní soustavu, tím posiluje erekci

Testosteron - nezestárneš
Je přírodní hormon proti stárnutí a ochabování svalů, vazů. K udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Proti vyčerpání a doplnění sexuální energie.

Mužské tonikum -  na problémy s prostatou
Směs bylin doplňuje energii, dobrou náladu, posiluje a harmonizuje vnitřní orgány.
Mars -  energetický doping muže, afrodisiakum

Tinktury obsahují extrakt z kotvičníku,  ženšenu, rozchodnice,  goji, macu, rdesno mnohokvěté, vrbovku, muira   puama,  schizandra, kopřiva, artyčok, kozinec, šišák, maral, pupečník, reishi.

Doporučené tinktury pro ženy

Progesteron - hormon k vyrovnání hladiny v krvi, při problémech s menstruací

Estrogen – hormon pro vyrovnání hladiny hlavně v klimakteriu

Ženské tonikum – k harmonizaci a tonizaci ženských orgánů

Marilyn – pro doplnění energie a sexuální touhy žen

Venuše – energizuje  ženský organismus, afrodiziakum

Obsah bylin:
Andělika č. aronie, borůvka, srdečník, jablečník, měsíček, schizandra,  kozinec, pýr, škornice, šatavari, damiana, rozchodnice,  gynostema, muira puama, vitánie, jetel, ploštičník, šalvěj, měsíček, lékořice, discorea, kontryhel.